Kolekcia H & M jar 2012 v znamení explózie farieb

Kolekcia H & M jar 2012 v znamení explózie farieb

20. januára 2012, H & M oblečenie, H & M jar, H & M kolekcia jar 2012, H & M Spring 2012, H & M

Sponzorovanej odkazy:

Ako najlepšie začať nový rok? Skúsme pohliadnúť na príťažlivé modely jarnej kolekcie H & M.

Ak v týchto dňoch zavítate na stránky H & M privítajú vás krásne, farebné, letne ladené fotky a podmanivý zvuk mora. Skrátka, zabudnete, že vonku práve prebieha zima, aj keď celkom mierna, a prenesiete sa na pláž na nejakom exotickom ostrove. Taká je aspoň kampaň kolekcie Wake Up To Spring, ktorá je plná klasických strihov ale aj žiarivých farieb a kontrastov. Farebná mánia pokračuje a H & M nás chce na jar obliecť do kanárikovo žltej, zelenej, oranžovej a červenej v kontraste s bielou, čiernou, prúžkami a podobne.

Podľa H & M je jedným z must-haves jari 2012 blazer, najlepšie potom opäť v niektorej zo žiarivých farieb, ako je ružová, žltá či pastelovo zelená. Ani na jar sa nemusíme vzdať pletenín. Hrubý pletený sveter môžete nakombinovať napríklad s úzkou sukňou. Na jar tiež využijeme taký stály kus dámskeho šatníka, ako je košeľa, a to či už klasicky biela, károvaná alebo sexy priehľadná. K jari samozrejme patria kvety a aj tie môžeme v jarnej kolekcii H & M 2012 vidieť. Čo sa týka nohavíc, tak aj na jar pokračuje trend rozšírených džínsov, ale aj milovníčky skinny si prídu v H & M opäť na svoje a navyše si budú môcť vybrať medzi mnohými zaujímavými farbami. Jarná kolekcia H & M pre rok 2012 je veľmi ženská a nie je ženskejší kus v dámskom šatníku ako šaty. V kolekcii tak nájdete šaty zavinovacie, s opaskom, s rukávmi i bez.

Aj doplnky v tejto kolekcii hrajú všetkými farbami. Listové kabelky v kombinácii modrej s ružovou, či oranžovej s béžovou vyzerajú úplne skvele. Farebné sú aj opasky, šatky či balerínky, ktoré môžete v H & M nakúpiť v desiatich farbách.

Skrátka jar 2012 bude v znamení explózie farieb, ktorá nám po šedivej zime iste príde vhod. Teraz mi teda neostáva, než vám popriať šťastný vstup do nového roka a za celý tým vám sľúbiť aj v nadchádzajúcom roku veľa zaujímavých článkov na stránkach vášho obľúbeného magazínu Luxurymag.sk

Zdroj: www.hm.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.