Mladistvá Pull and Bear kolekcia pre mužov

Mladistvá Pull and Bear kolekcia pre mužov

26. januára 2012, opasky, pánska móda, Inditex Group, Pull and Bear, pánske oblečenie, značkové oblečenie, kravaty, cestovné tašky, módne doplnky

Sponzorovanej odkazy:

Značka Pull and Bear je určená pre všetkých mužov a ženy, ktorí sa chcú cítiť mlado. Jej výrobky sú moderné, kvalitné, originálne a ešte ku všetkému lacné. Oblečenie, doplnky a topánky od značky Pull and Bear majú svoje charakteristické znaky, tak ako jej dvojičky od značiek Zara či Bershka, ktoré sú tiež súčasťou Inditex Group. Ak sa teda chcete cítiť in, značku Pull and Bear kúpite v nákupnom centre Aupark v Bratislave a potom vo viacerých predajniach v Prahe a Brne.

Pánska kolekcia Pull and Bear je rovnaká ako značka sama – mladistvá, rozpustilá a originálna. Každý mladý i starší muž si v tejto značky nájde, čo hľadá. Vyberať budete môcť zo všetkých druhov oblečenia od tričiek až po nohavice, doplnkov a tiež z prepychovej kolekcie pánskych topánok.

Mikiny a tričká Pull and Bear snáď najviac vyžarujú mladistvým vzhľadom. Väčšina z nich je skrášlená napríklad animovanými obrázkami počítačových postavičiek či obrázkami iných chlapčenských hrdinov. Aj keď sa značka Pull and Bear špecializuje na oblečenie pre teenagerov, farby nie sú pestré ale skôr ustálené – čierne, šedé a hnedé.

Nohavice a džínsy značky Pull and Bear si zamiluje snáď každý muž. Nielenže sú pohodlné, ale aj skvele vyzerajú. Vyberať môžete z ležérnych aj upnutých strihov. Zvoľte si tie svoje!

Najvydarenejšia je snáď kolekcia topánok Pull and Bear. Je veľmi rozmanitá a vyhovie snáď každému mužovi. Nájdete tu poltopánky, mokasíny, tenisky aj členkové topánky. Všetky sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ako je koža alebo 100% bavlna.

Značka Pull and Bear vo svojich kolekciách nezabudla ani na módne doplnky pre mužov. Veľmi obľúbené sú kravaty, ktoré sa už v dnešnej dobe nenosia už len k obleku pri spoločenských akciách, ale aj neformálne k obyčajnému tričku. Opasky Pull and Bear vyžarujú pestrými farbami, ale aj tak sa vám budú hodiť úplne ku všetkému. Keby ste sa náhodou rozhodli vydať na dlhú cestu, nemusíte zbytočne zháňať cestovné tašky po všetkých možných obchodoch, ale stačí zájsť do obchodu Pull and Bear a vybrať si tam. Pull and Bear je naozajstný chameleón medzi módnymi značkami.

Zdroje: www.pullandbear.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.