Spodná bielizeň v štýle Vianoc

Spodná bielizeň v štýle Vianoc

3. januára 2012, vianočná spodná bielizeň, sexy spodná bielizeň, bielizeň v štýle Vianoc, podprsenky, nohavičky, košieľky

Nadeľte svojmu priateľovi darček, ktorý sa mu určite bude páčiť zo všetkého najviac – seba. Či už ho máte alebo nie, nič vám nebráni nadeliť si sama pod stromček len tak pre radosť krásny set prádla, v ktorom sa budete cítiť a vyzerať úžasne.

Keď sa povie bielizeň v štýle Vianoc, mnoho z vás si určite predstaví nevkusné kúsky s množstvom brmbolcov, prestrihov a sukienkou podobnou bedrovému pásu. Pekne sa ale môžete obliecť aj bez bieleho lemovania z páperia. Ako sexy pomocníčka Santu zaiste zažiarite.

Určite so mnou budete súhlasiť v tom, že k Vianociam sa jednoducho hodí červená, zelená a zlatá. Spolu s nimi tiež biela, ako farba snehu. S týmito vymenovanými farbami môžete kúzliť a nie je to zase tak ťažké. Inšpirujte sa niekoľkými z nich:

Červená- pekelná farba vášne

V Španielsku je zvykom, že na Vianoce sa ľudia všetkých vekových kategórií obliekajú do červeného prádla. Aj keď bývate o niekoľko sto kilometrov ďalej, naštylizovať sa môžete úplne rovnako. V jednoduchosti je sila a v červenej čipkovanej podprsenke spolu s tangami alebo rovnako riešenými kraťaskami ho očaríte.

Červená je napokon klasikou, s ktorou nemôžete šliapnuť vedľa. Hodí sa ku všetkým odtieňom pleti. Ženy s bielou pleťou v nej nebudú pôsobiť ako bledulky, ale budú vyzerať poriadne sexi.

Nakúpiť môžete napríklad na týchto stránkach:

Intimissimi

Tezenis

Astratex

Asos

Slávnostná zlatá a ostatné farby

Ak si na seba budete chcieť obliecť čisto zlatú bielizeň, pravdepodobne vám hľadanie zaberie veľa času, bielizeň sa v tejto farbe luxusu veľmi nepoužíva. Nič vám ale nebráni obliecť si podprsenku olemovanú zlatými detailmi, ku ktorým sa skvele hodí napríklad zelená alebo čierna. Čiernu a modrú využijete za každej situácie, vianočná bielizeň nie je výnimkou. Čo takto čierna košieľka so sexi červenými detailmi?

Obsessive

Astratex

zdroje: astratex.cz, asos.com, tezenis.it, intimissimi.it, obsessive.pl

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii spodná bielizeň.