Vianočná kolekcia Orsay - Enjoy christmas time

Vianočná kolekcia Orsay - Enjoy christmas time

5. januára 2012, šaty na párty, šaty na Silvestra, orsay, šaty orsay, vianočné kolekcie orsay, dámske spoločenské šaty, čierne šaty

Sponzorovanej odkazy:

Vianočné prípravy sa blížia k svojmu vyvrcholeniu. Byty a domy skrášlili ozdoby, v rádiách sa ozývajú koledy, na uliciach stretávame predajcov kaprov a výrobcov tradičných sviatočných produktov. Mnohí začínajú chystať aj štedrovečerný odev a nielen ten. Voľné sviatočné dni sú často vyplňované návštevou rodiny, známych a kamarátov a usporadúvaním večierkov. Zároveň sa konajú spoločenské akcie, plesy a často rozlúčkové večierky v zamestnaní. Výrobcovia oblečenia veľmi dobre vedia, že takéto akcie vyžadujú niečo extra a mnohí z nich vytvárajú špeciálne vianočné kolekcie.

Značka Orsay stavila na dámske spoločenské šaty. V kolekcii Enjoy Christmas time objavíte čaro vianočných chvíľ. Šaty sú jemné, ženské a predovšetkým neprekombinované. Štýl pôsobí nadčasovo a variabilita strihov dáva dopriať ukryť výraznejšie krivky a zároveň vyniknúť peknej postave.

Neprehliadnuteľné detaily

Jednotlivé šaty sa zdajú na prvý pohľad naozaj jednoduché, ale stále sa na nich zdá byť niečo zaujímavé, čo ich tvorí atraktívnymi a jedinečnými. Zamerala som sa na detaily na jednotlivých modeloch. Väčšina šiat má dĺžku do polovice stehien, dominuje najmä čierna farba (niekedy kombinovaná so staroružovou) a vrchnú časť šiat zvýrazňujú práve ony zaujímavé detaily.

Klasické čierne šaty na silvestrovskú párty?

Nie sú čierne šaty ako čierne šaty. Vianočná kolekcia Orsay ponúka tradične úplne jednoduché čierne šaty, ktoré možno využiť na nejednu príležitosť.

Zároveň kolekcia Enjoy Christmas time obsahuje hravé kúsky. Nie sú prehnané ani príliš jednoduché a v kombinácii s čiernymi silonkami, topánkami na podpätku a výraznou kabelkou vyzerajú kúzelne. Nechýbajú ani šaty v trendy farbách ako je červená alebo modrá.

Staroružové mámenie na pracovný večierok

Na formálnu párty môžete zvoliť napríklad kombináciu farby čiernej a staroružovej. Šaty vyzerajú (obzvlášť s využitím čipky) koketne, nie však provokatívne. Strihy sa drží zlatej strednej cesty, a teda nimi nemožno nikoho pohoršiť.

Šaty Orsay zo špeciálnej Vianočnej kolekcie vyzerajú magicky a také by Vianoce predsa mali byť.

Zdroj: www.store.orsay.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.