Dajú sa nosiť aj v zime! - Pánske zimné vesty 2011/2012

Dajú sa nosiť aj v zime! - Pánske zimné vesty 2011/2012

28. decembra 2011, outdoor, Hi-tec, adidas, Alpine Pro, pánska zimná vesta, zima 2011/2012, softshell, športové oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Áno, je to tak. Vesty sa nenosia len na jar a na jeseň, ale dajú sa nosiť aj v zime. Ak máte obavy, že vás vesta pred mrazivým a chladným zimným počasím neuchráni, tak nemusíte! Zimné vesty sú špeciálne vyrobené tak, aby predovšetkým chránili pred nepriaznivým počasím, ktoré nám zima môže ponúknuť. Vestyzateplené, majú podšívku a väčšinou sú aj nepremokavé. Využiť ich budete môcť pri športe, ale aj do mesta. Vyberať budete môcť z pánskych zimných viest s kapucňou i bez, s náprsným vreckom alebo predĺženým zadným dielom.

Pánske zimné vesty Hi-tec

Celosvetovo známa športová značka Hi-tec sa špecializuje na výrobu oblečenia, topánok, doplnkov, batohov, tašiek a stanov pre športové a oddychové aktivity v rôznych oblastiach. Jej Prime je predovšetkým vyrábať oblečenie a topánky, ktoré sú pohodlné, atraktívne a univerzálne.

pánskych zimných viest vsádza Hi-tec predovšetkým na pohodlnosť a jednoduchosť. Nič extra vás na prvý pohľad nenadchne, ale po vyskúšaní budete vedieť, v čom tkvie dokonalosť týchto viest. Sú veľmi kvalitné, a ak si ich raz vezmete na seba, už ich nebudete chcieť zložiť. Veľkým plusom je aj cena pánskych zimných viest Hi-tec. Spočiatku neuveríte tomu, že takýto kvalitný produkt sa dá kúpiť za tak priaznivú cenu, ale pri pokladni sa presvedčíte, že je to tak.

Pánske zimné vesty Alpine Pro

Alpine Pro je popredným českým výrobcom športového a outdoorového oblečenia, topánok, batohov, tašiek a doplnkov. Alpine Pro sa pri výrobe svojich produktov zameriava na funkčnosť a perfektný komfort, ktorý zaručene všetci ocenia. Značka Alpine Pro je aj oficiálnym partnerom Slovenského olympijského tímu, preto sa môžeme spoliehať aj na jej kvalitu.

Pánske zimné vesty Alpine Pro sú veľmi rôznorodé. Môžete si vyberať zo softshellových i klasických podľa toho, pri akej zimnej aktivite ich chcete nosiť. Alpine Pro sa pýši predovšetkým svojim modelom pánskej zimnej vesty Guide, ktorá vás zaručene nadchne. Je teplá a tiež veľmi univerzálna. Zároveň je vodeodolná, vetruodolná a ultraľahká. Má jedno vnútorné a dve vonkajšie vrecká a spodnú časť šírky môžete regulovať sťahovaním gumičkou.

Pánske zimné vesty adidas

Myslím, že športovú značku adidas, netreba predstavovať. Pozrieme sa ale na jej pánske zimné vesty, ktoré vyžarujú skôr mládeneckým vzhľadom. Ich farby sú skôr pestré ako nevýrazné. So strihmi je to rovnako tak. Každá pánska zimná vesta adidas je iná. Budete mať teda pri vyberaní veľké dilema. Všetky tieto vesty ale kúpite lacno a nemusíte sa strachovať, že by neboli rovnako kvalitné ako iné. Značka adidas má dlhoročnú tradíciu, ktorú si stále udržuje na vysokej úrovni.

Zdroje: www.hi-tec.com www.adidas.com www.alpinepro.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.