Párty šaty 2011

Párty šaty 2011

21. decembra 2011, sexi šaty, párty šaty, šaty na Silvestra, koktejlky, silvestrovské šaty, Mango, Bebe, Zara

Sponzorovanej odkazy:

Správne párty šaty obsahujú módnu líniu, lichotia telesným tvarom a dokážu z každého dievčaťa behom chvíľky urobiť kráľovnú noci. Ak aj vy chcete vyniknúť v dave, čítajte ďalej.

Veľkú pozornosť venujte odtieňu a správnej veľkosti šiat. Pre vytvorenie úchvatného vzhľadu je kľúčový aj výber doplnkov, a to aj v maličkostiach, ako sú náušnice alebo prstienky.

Bebe

Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Pripravte sa na luxus, ligot a nezabudnuteľný slávnostný vzhľad. Bebe party rad obsahuje úžasné ženské, sexi, pútavé šaty, ktoré zaujmú na prvý pohľad nielen vás, ale aj vaše okolie, až vás v nich uvidí. Šaty sú určené pre odvážne dievčatá, ktoré majú rady pozornosť. Impozantná ponuka párty šiat je doplnená aj o kabáty, kožušinu, či elegantné saká na zahriatie, čo v tomto mrazivom ročnom období zaiste uvítate.

Šaty na jedno rameno sú veľmi sexi a čo potom, keď ich doplní dráždivo priesvitná čipka. Tiež ste zatúžili po bandážových šatách? V poslednej dobe si získavajú stále väčšiu a väčšiu obľubu, doplniť ich môžete napríklad krátkym kožúškom. A ak tento rok zatúžite po niečom naozaj špeciálnom, odporučila by som malý elegantný klobúčik. Ale hlavne nezabudnite na extra vysoké podpätky.

Mango

Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Pozrite sa na novú párty kolekciu Mango, ktorá je vyložene ako z prehliadkového móla, štýlová, precízna a žiarivá. Moderné šaty v mestskom štýle sú elegantné a s ľahkým nádychom luxusu, ako stvorené na silvestrovské pár­ty.

Myslíte si, že čierne šaty sú nudné a nedokážu už ničím prekvapiť? Potom si pozorne prezrite párty kolekciu Mango, ktorá je zložená takmer zo samých čiernych šiat. Mini šaty s dlhými rukávmi upozornia na dlhé štíhle nohy a priesvitný horný diel dodá šatám neošúchanú eleganciu. Za pozornosť stoja aj šaty lesklé celé, alebo len v leme.

Zara

Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)Párty šaty 2011 (http://www.luxurymag.sk)

Vianoce a Silvester sú špeciálne udalosti, ktoré vyžadujú ľahko formálny odev a upravený vzhľad. Výber šiat je veľmi dôležitý, pretože ovplyvňuje vašu náladu a pri týchto udalostiach sa každý chce cítiť uvoľnene a príjemne. Zara party kolekcia prináša skvelé oblečenie vhodné ako pre formálne, tak aj pre menej formálne akcie.

Party šaty Zara sú veľmi jednoduché, napriek tomu nevšedné. V prípade, že ste si obľúbili kožu, možno vás zaujmú kožené šaty hladké alebo posiate koženými peniažkami. A v prípade, že tento rok chcete vážne zažiariť, kúpte si zlaté zavinovacie šaty, v ktorých vás nikto neprehliadne.

Zdroj: www.bebe.com , www.zara.comwww.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.