Párty šaty 2011

Párty šaty 2011

21. decembra 2011, sexi šaty, párty šaty, šaty na Silvestra, koktejlky, silvestrovské šaty, Mango, Bebe, Zara

Sponzorovanej odkazy:

Správne párty šaty obsahujú módnu líniu, lichotia telesným tvarom a dokážu z každého dievčaťa behom chvíľky urobiť kráľovnú noci. Ak aj vy chcete vyniknúť v dave, čítajte ďalej.

Veľkú pozornosť venujte odtieňu a správnej veľkosti šiat. Pre vytvorenie úchvatného vzhľadu je kľúčový aj výber doplnkov, a to aj v maličkostiach, ako sú náušnice alebo prstienky.

Bebe

Pripravte sa na luxus, ligot a nezabudnuteľný slávnostný vzhľad. Bebe party rad obsahuje úžasné ženské, sexi, pútavé šaty, ktoré zaujmú na prvý pohľad nielen vás, ale aj vaše okolie, až vás v nich uvidí. Šaty sú určené pre odvážne dievčatá, ktoré majú rady pozornosť. Impozantná ponuka párty šiat je doplnená aj o kabáty, kožušinu, či elegantné saká na zahriatie, čo v tomto mrazivom ročnom období zaiste uvítate.

Šaty na jedno rameno sú veľmi sexi a čo potom, keď ich doplní dráždivo priesvitná čipka. Tiež ste zatúžili po bandážových šatách? V poslednej dobe si získavajú stále väčšiu a väčšiu obľubu, doplniť ich môžete napríklad krátkym kožúškom. A ak tento rok zatúžite po niečom naozaj špeciálnom, odporučila by som malý elegantný klobúčik. Ale hlavne nezabudnite na extra vysoké podpätky.

Mango

Pozrite sa na novú párty kolekciu Mango, ktorá je vyložene ako z prehliadkového móla, štýlová, precízna a žiarivá. Moderné šaty v mestskom štýle sú elegantné a s ľahkým nádychom luxusu, ako stvorené na silvestrovské pár­ty.

Myslíte si, že čierne šaty sú nudné a nedokážu už ničím prekvapiť? Potom si pozorne prezrite párty kolekciu Mango, ktorá je zložená takmer zo samých čiernych šiat. Mini šaty s dlhými rukávmi upozornia na dlhé štíhle nohy a priesvitný horný diel dodá šatám neošúchanú eleganciu. Za pozornosť stoja aj šaty lesklé celé, alebo len v leme.

Zara

Vianoce a Silvester sú špeciálne udalosti, ktoré vyžadujú ľahko formálny odev a upravený vzhľad. Výber šiat je veľmi dôležitý, pretože ovplyvňuje vašu náladu a pri týchto udalostiach sa každý chce cítiť uvoľnene a príjemne. Zara party kolekcia prináša skvelé oblečenie vhodné ako pre formálne, tak aj pre menej formálne akcie.

Party šaty Zara sú veľmi jednoduché, napriek tomu nevšedné. V prípade, že ste si obľúbili kožu, možno vás zaujmú kožené šaty hladké alebo posiate koženými peniažkami. A v prípade, že tento rok chcete vážne zažiariť, kúpte si zlaté zavinovacie šaty, v ktorých vás nikto neprehliadne.

Zdroj: www.bebe.com , www.zara.comwww.mango.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.