Legenda - diamantové hodinky Breitling

Legenda - diamantové hodinky Breitling

22. decembra 2011, vodotesné hodinky, Chronomat 41, Colt 33, Breitling Galactic 32, Galactic 36 Automatic, Galactic 41, Galactic 30, Breitling, náramkové hodinky, dámske hodinky, pánske hodinky, diamantové hodinky

Sponzorovanej odkazy:

.= Breitling je švajčiarska značka s dlhoročnou tradíciou. História tejto značky sa datuje od roku 1884. Spočiatku sa firma zameriavala na výrobu hodín a hodiniek, priemyselných meradiel a chronografov. Vďaka vynájdeniu navigačného počítača sa hodinky Breitling stali veľmi populárne medzi pilotmi celého sveta. Dnes sa značka Breitling špecializuje len na výrobu náramkových hodiniek, ktoré sú známe predovšetkým svojou švajčiarskou hodinárskou kvalitou. Tieto hodinky sú tiež veľmi obľúbené medzi plagiátormi, ktorí na svojich falzifikátoch ťažia ohromné ​​sumy peňazí.

Náramkové hodinky Breitling nie sú totiž len tak pre každého. Tento skvost si môže dovoliť naozaj len málokto. Ich ceny sa pohybujú v rádoch desiatok i stoviek tisíc. Veľmi obľúbené sú najmä medzi celebritami. Diamantové náramkové hodinky Breitling Super Avenger vlastní slovenský rapper a spevák Patrik Vrbovský alias Rytmus.

Značka Breitling má mnoho modelov náramkových hodiniek, ale len niektoré modely sú ozdobené diamantmi. Neznamená to ale, že by ostatné modely, ktoré sú o diamanty ochudobnené, boli nejako menejcenné, ba naopak! Všetky hodinky Breitling sú vyrábané len z kvalitných materiálov. Ak práve nie sú z diamantov, tak sú z osemnásť karátového zlata, nehrdzavejúcej ocele alebo kože. A sklíčko každých náramkových hodiniek Breitling je safírované.

Galactic

Jedným z modelov hodiniek Breitling, ktoré obsahujú diamanty, je Galactic 30. Tento model sa vyznačuje svojou vycibrenou jemnostnou líniou, šikovným výberom farieb a precíznou úpravou. Tento model hodiniek nie je len krásnym módnym doplnkom, ale aj skvelým športovým modelom, ktorý je vodotesný do hĺbky 100 metrov.

Tiež Galactic 41 sa môže pýšiť svojím diamantovým dizajnom. Náramkové hodinky Breitling Galactic 41 sú určené pre tých, ktorí chcú nosiť hodinky, ktoré sú ultra-športové a dokonale elegantné. Sú tiež vodotesné do 100 metrov a k dispozícii z nehrdzavejú­cej ocele.

Špeciálnym modelom pre ženy sú hodinky Galactic 36 Automatic. Ocenia ich všetky ženy, ktoré si chcú vychutnať zmes rafinovaného luxusu a kvality. Tieto hodinky sú k dispozícii s možnosťou výberu popruhov. Voliť môžete medzi koženým alebo kovovým náramkom.

S náramkovými hodinkami Breitling Galactic 32 uvidíte čas tiež ženskými očami. Tento model kombinuje výkon, eleganciu, spoľahlivosť a estetickú vycibrenosť. Galactic 32 je dokonalým príkladom. Je to všetko, čo si len žena môže priať.

Colt

Colt 33 je pre ženy, ktoré chcú kombinovať ultra-športový charakter s eleganciou. Model, ktorý je vysoko presný vďaka strojčeku SuperQuartzTM, to je Colt 33. Tento model ocenia predovšetkým športovci, pretože je vodotesný do hĺbky neuveriteľných 500 metrov, čo je jedinečný výkon pre dámske hodinky.

Chronomat

Elegancia, výkon a presnosť – to je model náramkových hodiniek Breitling Chronomat 41. Priemerom ciferníka 41mm a uhladeným zakrivením sú tieto hodinky vhodné pre všetky veľkosti zápästia. Vyberajte si hodinky Breitling Chronomat 41 z ocele, ocele a ružového zlata alebo len z ružového zlata.

Zdroje: www.breitling.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky a značky a značkové oblečenie.