Zimné pánske bundy - neprehliadnite nové trendy na zimu 2011/2012

Zimné pánske bundy - neprehliadnite nové trendy na zimu 2011/2012

26. novembra 2011, pánske zimné bundy, zimné bundy, pánske bundy 2011, športové pánske bundy, elegantné pánske bundy

Sponzorovanej odkazy:

Väčšina mužov rieši pri kúpe zimných búnd najmä ich funkčnú stránku. Dizajn výrobku ide mnohokrát stranou pokiaľ sa jedná o bundy určené na zimné športy. Avšak doba, kedy nebolo možné zohnať bundy funkčné, spĺňajúce náročné parametre a zároveň zaujímavo vizuálne spracované, dávno skončila. Zima 2011/2012 so sebou nesie trend farebných zimných búnd, ktoré sú prepracované ako po technickej, tak i po designovej stránke.

V popredí sú výrazné farby a vypasované strihy. Stále sa tešia popularite lesklé zimné bundy a klasické čierne s kožúškom. Novým prvkom je návrat prešívaných búnd (a to i jesenných). Nadšenci hip hopovej módy zoženú svoj obľúbený sortiment v ľahko upravenom dizajne – napríklad s novými pestrými vzormi.

Pre väčšiu prehľadnosť si rozdelíme zimné bundy do dvoch kategórií. Prvé z nich budú bundy športové a kategóriou druhou sú bundy elegantné.

Športové pánske zimné bundy

Je zrejmé, že bundy športového rázu sa často využívajú nielen k bežnému noseniu, ale aj k športovým aktivitám. Dnes sa nebudeme zameriavať na outdoorové aktivity, na ktorých účely slúži oblečenie zo špecializovaných predajní. Skôr sa zameriame na zimné bundy športového typu na bežné nosenie a klasické voľnočasové aktivity.

V internetovom obchode www.rocawear.com objavíte na prvý pohľad bundy s jednoduchým dizajnom. Avšak pri dôslednejšom prehliadnutí zistíte, že bundy majú rad originálnych detailov. Môže sa jednať o farebnú podšívku, zaujímavo našité vrecká alebo kontrasty úžitkového materiálu.

Zimné bundy od celosvetovo známych výrobcov ako je Nike nájdete v mnohých internetových i kamenných obchodoch.

Tieto značky neustále držia krok s módnym priemyslom, a preto ani túto sezónu nechýbajú na ich predajných pultoch už v úvode spomínané lesklé zimné bundy či bundy s kožúškom.

Elegantné pánske zimné bundy

Niektorí sú viazaní business módou v rámci svojho povolania. Nie je príliš vhodné obliecť na drahý oblek športovú bundu. Preto sú tu dizajnéri, ktorí sa špecializujú výhradne na elegantnú módu. Na stránkach www.savilerowco.com je k dispozícii kompletný sortiment pánskej elegantnej módy. Košele, kravaty, nohavice i bundy. Pre tohtoročnú sezónu sa do módy vracajú prešívané bundy. Z počiatku sa môžu zdať usadlé, ale s vhodne zladeným oblečením nemôžete urobiť podľa posledných trendov chybu.

Naviac zahrejú a zároveň sú dostatočne ľahké, aby zabezpečili komforné nosenie.

Pre milovníkov casual módy, prinášajú v rámci sezóny zima 2011/2012, módni návrhári nespočetné množstvo variácií. Najčastejšie je zrejme spojenie športovej elegancie a výraznej farby. Aj zimné bundy je možné bez ostychu obliecť takmer k čomukoľvek.

Zdroj: www.champssports.com , www.rocawear.com , www.savilerowco.com , www.shopstyle.com , thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.