Trend: hrejivé svetre s kožušinkou

Trend: hrejivé svetre s kožušinkou

3. decembra 2011, svetre s kožušinou, kožušina, trendy svetre, svetríky, zima 2011, trendy 2011

Sponzorovanej odkazy:

Zimu si zrejme väčšina z nás nedokáže bez teplého a štýlového svetra predstaviť. Každoročne sa do nich radi obliekame, aby nás zahriali a zároveň zdobili. Aj pri svetroch sa vždy objaví nejaká tá novinka, ktorá tento kúsok pre novú sezónu ozvláštni. Niekedy to sú najrôznejšie náplety, inokedy zaujímavé vzory a tento rok to sú kožušinky.

Kožušiny hrajú prím

Nie je to žiadne veľké prekvapenie, pretože kožušiny sa tento rok objavili takmer na všetkom – od kabátov cez vesty, až po najrôznejšie doplnky ako topánky a kabelky. A nevyhli sa ani svetrom, zdobia ich goliere, rukávy či sú kožušinou svetre posiate skoro celé. Záleží teda len na vás, ako veľmi dovolíte kožušine ovládnuť váš outfit!

Nebojte sa zaujímavých farieb!

Čo sa farieb týka, väčšinou sa svetre zdobené kožušinou objavujú práve vo farbách kožušiny – béžovej, hnedej, šedej. Nesmieme ale zabúdať na to, že tento rok sa kožušinky neboja ani veľmi netradičných a umelých odtieňov zelenej alebo vínovej, takže aj na takéto kúsky je možné pri surfovaní po obchodoch naraziť. Skvele ale vyzerajú napríklad aj svetre s trendy nórskymi vzormi, pri ktorých kožušina lemuje napríklad kapucňu.

Svetre s kožušinou na každú príležitosť

Svetre s kožušinkou sú veľmi pohodlnou variantou pre chladné zimné obdobie a sú tak vhodné na bežné každodenné nosenie. Jednoducho ich skombinujte s džínsami, alebo, ak ide o dlhší sveter, s legínami. Ak ale ležérny štýl nie je vaša šálka kávy, vyberte si jednofarebný svetrík, pri ktorom kožušina jemne lemuje golier, oblečte si k nemu sukňu, doplňte ju o trendy vzorované pančuchy a elegantný outfit s nádychom luxusu je na svete!

Kam sa pre nich vybrať?

Aby som vám ušetrila trochu času a krokov, poradím vám, kam si pre svetre s kožušinkou môžete zájsť. Ponúkajú ich napríklad obchody Tally Wejl, zaujímavé kúsky objavíte v Zare, a niekoľko ich nájdete aj v H & M. Ak si u týchto značiek nevyberiete, odporúčam navštíviť napríklad internetový obchod asos.com, ktorého ponuka svetrov s kožušinkou je naozaj pestrá!

Zdroje: www.polyvore.com , www.zara.com , www.hm.comwww.asos.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.