Vykročte do zimy komfortne - topánky Nike zima 2011

Vykročte do zimy komfortne - topánky Nike zima 2011

4. decembra 2011, dámske topánky Nike, pánske topánky Niky, topánky Nike zimné, www.ikonikstore.cz, topánky Nike, zimné topánky Nike 2011, Nike, www.queens.cz

Sponzorovanej odkazy:

Značka Nike patrí medzi stálice športovej módy a doplnkov. Každú sezónu prichádza s novými dizajnovými a funkčnými návrhmi, aby splnila najvyššie požiadavky svojich zákazníkov. Dôraz na kvalitu je kladený nielen pri oblečení, ale aj pri obuvi. Vyvíjané sú rôzne typy podľa spôsobu využitia. Najmä na predajných pultoch objavíme dve skupiny – jednak topánky špeciálne vytvorené pre daný šport, jednak topánky vyrobené podľa parametrov prebiehajúcej sezóny. A keďže sa mnohí domnievajú, že značka Nike ponúka iba športovú obuv pre voľnočasové účely, predstavíme si v tomto článku topánky Nike na blížiacu sa zimnú sezónu.

Funkčný dizajn – Nike Air Force One

Zaiste si ešte všetci spomíname, ako vyzerala minuloročná zima. Zabárali sme sa po členky, niekedy aj po kolená v snehu a trápili premrznuté nohy niekoľkými vrstvami ponožiek. Pre pánov prináša Nike jednoduché riešenie. Často počúvam, že páni nechcú nosiť zimné topánky, pretože sa im dizajnovo nepozdávajú. Ako som už spomenula, Nike dbá na funkčnosť i dizajn, a to prevažne v rovnako veľkej miere. Tenisky Air Force One z limitovanej edície Quickstrike – pre nepriaznivé počasie – v sebe skrývajú špeciálne technické parametre od podrážky po ich celkovú nepremokavosť.

Kožené zimné topánky Nike

Jednou z predností zimných topánok Nike je ich dlhá životnosť. Prevažne sú vyrábané z kože, ako napríklad modely Manoa.

Ale aj nekožené topánky sa vyznačujú vysokou kvalitou, pretože sú vyrábané podľa najnovších technoogií.

Dámske topánky Nike

Keďže dámy takmer vždy dávajú prednosť dizajnu, ocenia prevažne klasické Nike tenisky v zaujímavých farebných prevedeniach. Pre chladné dni je dobré zvoliť členkovú variantu tenisiek.

Môj osobný typ – zlaté členkové tenisky so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá miestami vytvára zaujímavú patinu. Avšak pozor na prekombinovanie. Tenisky sú samy o sebe dominantné a nie je potrebné ich dopĺňať napríklad o zlatú kabelku či bundu. Naopak, nechajte ich vyniknúť.

Zdroj: www.queen.cz , www.ikonikstore.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.