Čierno-biela: kombinácia, ktorá nikdy nezostarne

Čierno-biela: kombinácia, ktorá nikdy nezostarne

7. decembra 2011, trendy, čierno-biela, čierno-biele oblečenie, čierna, biela

Sponzorovanej odkazy:

Poznáte snáď iné farby, ktoré sa k sebe hodia ako jin a jang? Neexistuje snáď človek, ktorému by táto kombinácia nepristala. Hodí sa ku všetkým, bez ohľadu na ich vek, postavu, štýl, nie je podmienená ani ročným obdobím. Tieto farby samy o sebe nezostarnú, pravidelne sa objavujú na módnych prehliadkach u každého návrhára.

Bielo-čierna je aj po niekoľkých desaťročiach osvedčenou kombináciou, s ktorou nemáte príležitosť šliapnuť vedľa. Nosili ju hviezdy zo starých filmov, ktoré dodnes obdivujeme pre ich vycibrený vkus. Objavila sa v nej napríklad Audrey Hepburn v Raňajkách u Tiffanyho, princezná Grace Kelly, alebo na ňu vsadila aj sexy Brigitte Bardot. Tak prečo nie aj vy?

Mnohokrát sa kombinovaním ani nemusíte trápiť, módni tvorcovia to už vyriešili za vás a spojili tieto dve farby do jediného kúsku. Často je čierno-biela skombinovaná do geometrických tvarov ako sú prúžky alebo bodky, objaviť sa môže v trendy a elegantnom vzore kohútej stopy.

Čierno-biela je tiež ideálnou v spojení s pánskym štýlom. Jednoducho napodobní muža, ak si pod čierne sáčko oblečiete bielu košeľu alebo top a obujete si k tomu Oxfordky. Budete vyzerať skvele!

Táto kombinácia je typická pre Francúzky, ktoré si zakladajú na jednoduchom, ale štýlovom oblečení. Spolu s červeným rúžom, ktorý outfit prežiari a dodá mu na ženskosti, sa navzájom dopĺňajú.

Čierno-biele oblečenie je skvelé na kombinovanie, napr. pruhovaným tričkom v tejto farbe je možné doplniť úplne všetko v akejkoľvek inej kombinácii. Ak máte náladu na romantický štýl, k triku si oblečte orgovánovú sukňu, ak chcete vyzerať ako retro kráska, doplňte ho o kolesovú sukňu a šatku okolo krku. Ak chcete byť za elegantnú dámu, vylaďte sa len do týchto dvoch farieb a neurobíte chybu. Všetko je možné a je len na vás, ako budete s farbami pracovať, čierno-biela znesie akékoľvek experimentovanie. Nezostávajte tiež len u jedného materiálu, kombinujte ich!

zdroje: asos.com, polyvore.com,

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.