Kožené kabelky z Londýna: Najatraktívnejšie kožené kabelky sezóny

Kožené kabelky z Londýna: Najatraktívnejšie kožené kabelky sezóny

9. októbra 2011, Ardea Style Shop, Aspinal of London, luxusné kabelky, kožené kabelky, kabelky jeseň 2011

Sponzorovanej odkazy:

Či už dávate prednosť malej kabelke na retiazke, koženej kabelke cez rameno alebo veľkej kabelke na notebook, s koženou kabelkou Aspinal of London z butiku Ardea Style Shop ( www.arde.cz ) budete vyzerať vždy úchvatne. Kožené kabelky Aspinal patria medzi najatraktívnejšie medzi londýnskymi značkami. Kabelky vynikajú vysoko kvalitným spracovaním za použitia výhradne prírodnej kože.

Kožená kabelka cez rameno alebo radšej do ruky?

Každej štýlovej rade je venovaná veľká pozornosť. Pri navrhovaní kolekcií je najväčší dôraz kladený na potreby budúcej majiteľky. Kolekcia kabeliek sú preto prispôsobené najrôznejším potrebám a sú mimoriadne praktické. Medzi najžiadanejšie kožené kabelky cez rameno patria kabelky z kolekcie Barbarella.

Kabelky cez rameno radu Barbarella hovoria samy za seba – sú rafinované, všestranné, udávajúce štýl … jednoducho úžasné! Jemná talianska lakovaná koža, veľká pracka v tvare loga Aspinal of London, retiazkou vytvorené komfortné ucho pre nosenie v ruke aj cez rameno, to všetko robí z týchto kabeliek vysoko štýlový módny doplnok. Vnútro každej kabelky je vykladané kvalitným grogrénom. Kožené kabelky Barbarella sú perfektné na celodenné nosenie.

K najobľúbenejším kabelkám na nosenie v ruke alebo cez rameno patria kabelky radu Hepburn. Vysoko luxusné kabelky Hepburn módneho návrhárskeho domu Aspinal of London sú navrhnuté podľa súčasných svetových módnych trendov. Sú to kabelky, ktoré nosia popredné svetové celebrity.

Luxusné kabelky Hepburn sa vyznačujú vysoko sofistikovaným dizajnom. Prinášajú výnimočný luxus a šarm. Sú ručne vyrobené z prvotriednej kože s vnútrom vykladaným najkvalitnejším hodvábom – grogrénom. Kabelky sú dostupné v rôznej úprave: lesklá koža, jašteričia či pštrosia koža.

Špičkové prevedenie a dych berúce kúzlo predurčujú tieto luxusné kabelky k dokonalému zladeniu na denné aj večerné použitie, či ako spoločník vášho business dňa.

Kožené kabelky na zlatej retiazke

Medzi veľmi obľúbené kabelky patria rozhodne kabelky na zlatej retiazke. Ich nespornou výhodou je možnosť odopnutia retiazky a použitie kabelky ako listovej kabelky. Kabelky Aspinal of London radu Eaton napríklad nosí Kate Middleton- vojvodkyňa z Cambridge, jej sestra Pippa Middleton alebo modelka Noelle Reno (na fotografii).

Medzi najatraktívnejšie sa radia kožené kabelky Manhattan, ktoré zožali v najprestížnejších svetových médiách mimoriadne veľký úspech. Poprední odborníci na módu označujú tieto kožené kabelky nielen za obzvlášť vydarené, ale dokonca za absolútne uchvacujúce.

Praktické business kabelky i na notebook

Náročné ženy však vyžadujú od svojej kabelky oveľa viac, a preto sú tu kabelky Berkeley, ktoré dokážu splniť aj tie najnáročnejšie potreby. Prekrásne a úplne univerzálne kabelky radu Berkeley sú vrcholom dokonalosti. Budete s nimi vyzerať skvele pri každej príležitosti. Kabelka je ideálna na ležérne nosenie k džínsom, chic do mesta, alebo na obchodné rokovania. Úchvatné kabelky Berkeley od Aspinal of London splnia všetky vaše nároky na priestrannú a praktickú kabelku. K dostaniu sú vo dvoch veľkostiach, väčšia veľkosť je vhodná aj na notebook.

Kabelky sú vyrobené z prekrásne jemnej pološtruktúrovanej teľacej kože doplnené o lemy a rohy z hladkej kože, vo vnútri sú vykladané kvalitným grogrénom. Pruhy je možné uťahovať a uvoľňovať (ako opasok) k zväčšeniu vnútorného obsahu kabelky. Berkeley kabelky sú ideálne pre náročné ženy všetkých vekových kategórií a skvele sa hodia ku každej príležitosti.

Kožené kabelky zakúpite v luxusnom butiku Ardea Style Shop na adrese: http://arde.cz/ … ya-listové

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.