Pánske bundy jeseň 2011 - od športu k elegancii

Pánske bundy jeseň 2011 - od športu k elegancii

29. septembra 2011, plátené bundy, šusťákové bundy, softshellové bundy, šport, pánske bundy, vetrovky, jeseň 2011, Nike, Adidas, kožené bundy, Puma, Horsefeathers, Funstorm, Meatfly

Sponzorovanej odkazy:

Jeseň môže byť zradná, a preto vám občas môže byť len v mikine poriadna zima. Pre studené večery a sychravé jesenné dni sú tu teda bundy. A aj tie môžu byť pohodlné a ležérne rovnako tak ako mikiny. Musíte len poriadne vyberať a hľadieť predovšetkým na kvalitu a nie na kvantitu. Poprední výrobcovia športových a skate značiek už majú svoje kolekcie na jeseň 2011 pripravené, tak nezaháľajte a bežte si vyberať.

Športové bundy

Za športové bundy možno považovať všetky tie, ktoré na sebe majú logo popredných športových značiek, ako sú Nike, Adidas, Reebok, Puma. Avšak nie je tomu vždy tak, pretože aj športové značky sa fušujú do remesla skate a hip-hop značkám a berú im nápady. Preto považujme za športové bundy tie, ktoré majú všetky predpoklady na športovanie. Bundy, ktoré sú ľahké, pohodlné, nepremokavé, vetruvzdorné a priedušné. Pánske jesenné športové bundy môžu byť akékoľvek: šusťákové, zateplené, s kapucňou i bez. Medze sa nekladú. Je len na vás, ktorej dáte prednosť a hlavne, pre aký druh športu ju budete chcieť využívať.

Skate bundy

Skate pánske jesenné bundy sú väčšinou klasické šusťákové alebo plátené. Dalo by sa povedať, že skate bunda je tá, ktorá je vyrobená popredným výrobcom skate oblečenia a na človeku vyzerá, ako by bola o tri čísla väčšia. Tým nechcem brať fanúšikom skate oblečenia žiadne ilúzie. Každému vyhovuje niečo iné a všetci musíme dať za pravdu tomu, že skate bundy sú jednými z nejležérnějších a najpohodlnejších. Tieto bundy sršia nápadom a ak patríte medzi ich priaznivcov, vyhľadávajte je napríklad u značiek DC, Funstorm, Quiksilver, Horsefeathers alebo Meatfly.

Kožené bundy

Kožené bundy sú to pravé pre jesenné počasie. Sú veľmi kvalitné a zároveň funkčné. Za tento luxus si síce o trochu viac priplatíte, ale kožená bunda je veľmi dobrá investícia, ktorá vám vydrží aj desiatky rokov. Najbežnejšou kožou na výrobu kožených búnd je kvalitná a príjemná hovädzina. Kožená bunda pôsobí veľmi mužsky a ocenia ju nielen muži, ale aj ich ženy.

Softshellové bundy

Pre niekoho dobre známe a pre niekoho naopak úplne cudzie, tak to sú softshellové bundy. Sú špeciálne vyvinuté pre šport, ale aj pre bežné nosenie. Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý je príjemný na nosenie, vetruvzdorný a chráni pred vplyvmi vlhkosti. Sú perfektné do dažďa. Vďaka vodeodolnej vrstve, ktorá telo chráni pred dažďom, sa zdajú byť takmer dokonalé. Majú tiež lepené švy, nepremokavé zipsy, bezšvíkové vrecká, odopínateľnú kapucňu, vetranie v podpazuší a sťahovanie rukávov na suchý zips.

Zdroje: www.xmode.cz www.coreshop.cz www.polyvore.com www.queens.cz , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.