F&F - Jeseň, ktorú si zamilujete!

F&F - Jeseň, ktorú si zamilujete!

30. septembra 2011, F & F, F & F moda, F & F oblečenie, F & F jeseň 2011, jesenná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Nové kolekcie F&F nesúce názov GREENWICH VILLAGE a NORDIC sľubujú štýlovú jeseň plnú výrazných farieb i jednoduchej elegancie.

Daždivo, šero a pochmúrne. Takto väčšina z nás vníma jeseň. Ročné obdobie, u ktorého je vedecky dokázaný vyšší výskyt výkyvov nálady. A preto sme sa rozhodli rázne zakročiť! Britská módna značka F & F pripravila jesenné kolekcie inšpirované Parížom, ktoré rozhodne nedopustia jediný náznak šedi či dokonca nudy. Sú zvodné i noblesné, zahrejú, ak je potrebné, ale zároveň sa v nich snúbi elegancia s ľahkosťou.

Greenwich village

Dokonalý štýl pre denné nosenie, ktorý sa nesie v duchu 70.rokov. Vyznačuje sa klasickými, jednoduchými tvarmi vo výrazných farbách a originálnymi geometrickými potlačami. K úpletovým šatám sa opäť vracajú obľúbené vysoké čižmy po kolená. Kľúčovými prvkami tejto kolekcie sú nohavicové sukne, sukne „áčkového“ strihu, úpletové zavinovacie šaty, dvojradové kabáty a roláky. Farebná paleta ponúka odtiene oranžovej, červenej až ohnivo červenej, cez výraznú modrú s nádychom tyrkysu, až po čokoládovo hnedú.

Nordic

Pleteniny na všetky spôsoby! Tento trend je postavený na štruktúrovaných tkaninách a jednoduchom stylingu. Skrátenie dĺžky topov, nohavíc a sukní je veľmi šik a pridáva na roztomilosti. Medzi kľúčové prvky patria melírované pleteniny, pletáž s vrkočovým vzorom, skrátené nohavice, šortky, zapínacie svetríky, peleríny, kabáty so zníženým pásom. Bohaté palety sýte námorníckej modrej a neutrálnych farieb nenechajú nikoho na pochybách, že v tomto štýle budete očarujúca za všetkých okolností!

www.ffmoda.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.