Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou

Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou

21. septembra 2011, Blažek, jesenné / zimné kolekcie, jesenné oblečenie, zimné oblečenie, pánska konfekcia, džínsy, pásky, topánky, športová obuv, saká, sako, oblek, obleky

Sponzorovanej odkazy:

Prirodzenosť, uvoľnenosť a zároveň elegancia, toto sú hlavné charakteristiky, ktorými sa vyznačuje nová kolekcia oblečenia českej značky Blažek. Jedná sa pochopiteľne o kolekciu určenú na jeseň a zimu 2011. Módny dom Blažek zostáva verný svojmu zameraniu – a robí tak s odpovedajúcou gráciou – ale už nechce byť len značkou pánskej konfekcie. Pre tohtoročnú jeseň a zimu si totiž značka Blažek pripravila nejedno prekvapenie. Aké to sú? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

Od deväťdesiatych rokov minulého storočia sa spoločnosť Blažek drží svojej filozofie, podľa ktorej chce vyrábať klasickú kvalitnú pánsku módu, pomocou najpokročilejších technológií a najnovších postupov. To sa týka rovnako aj jej aktuálnej kolekcie nazvanej My Way. „Časť kolekcie je určená mladším zákazníkom, ktorí preferujú trendové riešenia a inovácie. Priestor je venovaný aj konzervatívnejším mužom, ktorí dávajú prednosť tradičnejšiemu poňatiu“ hovorí dizajnér a autor kolekcie Roman Humlíček v duchu: „Každý si ide svojou cestou.“ Kolekcia Blažek na jeseň/zimu 2011 vychádza v ústrety všetkým zákazníkom, ktorí síce nedajú dopustiť na konfekciu, ale zároveň si občas na seba vezmú aj menej formálny odev.

Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou (http://www.luxurymag.sk)

Blažek menej formálne

Základom kolekcie Blažek ladenej prevažne do tmavých farieb zostávajú obleky. Zastúpené sú obleky na denné nosenie, večerné príležitosti aj výnimočné udalosti s predpísaným dress code. Podľa požiadaviek zákazníka sú pripravené tri strihové línie: Comfort Fit pre voľnejší strih s extra prídavkami, Regular Fit s mierne priliehavým nádychom a Slim Fit, ktorý je priliehavý, ale vďaka elastickým materiálom stále pohodlný. Súčasne sú však k dispozícii saká, ktoré je možné kombinovať so všetkými typmi nohavíc, vrátane džínsov, ktorých ponuka je nezvyčajne rozšírená.

A práve tejto kombinácii bola venovaná nemalá pozornosť. K tomu si môžete vziať ako košeľu, tak tričko, pričom záleží iba na vás, nakoľko formálne má výsledný outfit pôsobiť. Novo sa objavuje aj športová obuv a opasky. Svoje miesto v kolekcii majú tiež luxusné business aktovky, tašky na každú príležitosť a ďalšie doplnky.

Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou (http://www.luxurymag.sk)Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou (http://www.luxurymag.sk)Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou (http://www.luxurymag.sk)Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou (http://www.luxurymag.sk)Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou (http://www.luxurymag.sk)

zdroj: http://www.blazek.eu/cs/novinky.html

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a topánky, obuv.