Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou

Blažek kolekcia jeseň/zima 2011: My Way alebo Každý si ide svojou cestou

21. septembra 2011, Blažek, jesenné / zimné kolekcie, jesenné oblečenie, zimné oblečenie, pánska konfekcia, džínsy, pásky, topánky, športová obuv, saká, sako, oblek, obleky

Sponzorovanej odkazy:

Prirodzenosť, uvoľnenosť a zároveň elegancia, toto sú hlavné charakteristiky, ktorými sa vyznačuje nová kolekcia oblečenia českej značky Blažek. Jedná sa pochopiteľne o kolekciu určenú na jeseň a zimu 2011. Módny dom Blažek zostáva verný svojmu zameraniu – a robí tak s odpovedajúcou gráciou – ale už nechce byť len značkou pánskej konfekcie. Pre tohtoročnú jeseň a zimu si totiž značka Blažek pripravila nejedno prekvapenie. Aké to sú? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

Od deväťdesiatych rokov minulého storočia sa spoločnosť Blažek drží svojej filozofie, podľa ktorej chce vyrábať klasickú kvalitnú pánsku módu, pomocou najpokročilejších technológií a najnovších postupov. To sa týka rovnako aj jej aktuálnej kolekcie nazvanej My Way. „Časť kolekcie je určená mladším zákazníkom, ktorí preferujú trendové riešenia a inovácie. Priestor je venovaný aj konzervatívnejším mužom, ktorí dávajú prednosť tradičnejšiemu poňatiu“ hovorí dizajnér a autor kolekcie Roman Humlíček v duchu: „Každý si ide svojou cestou.“ Kolekcia Blažek na jeseň/zimu 2011 vychádza v ústrety všetkým zákazníkom, ktorí síce nedajú dopustiť na konfekciu, ale zároveň si občas na seba vezmú aj menej formálny odev.

Blažek menej formálne

Základom kolekcie Blažek ladenej prevažne do tmavých farieb zostávajú obleky. Zastúpené sú obleky na denné nosenie, večerné príležitosti aj výnimočné udalosti s predpísaným dress code. Podľa požiadaviek zákazníka sú pripravené tri strihové línie: Comfort Fit pre voľnejší strih s extra prídavkami, Regular Fit s mierne priliehavým nádychom a Slim Fit, ktorý je priliehavý, ale vďaka elastickým materiálom stále pohodlný. Súčasne sú však k dispozícii saká, ktoré je možné kombinovať so všetkými typmi nohavíc, vrátane džínsov, ktorých ponuka je nezvyčajne rozšírená.

A práve tejto kombinácii bola venovaná nemalá pozornosť. K tomu si môžete vziať ako košeľu, tak tričko, pričom záleží iba na vás, nakoľko formálne má výsledný outfit pôsobiť. Novo sa objavuje aj športová obuv a opasky. Svoje miesto v kolekcii majú tiež luxusné business aktovky, tašky na každú príležitosť a ďalšie doplnky.

zdroj: http://www.blazek.eu/cs/novinky.html

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vašek. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie a topánky, obuv.