H&M: Trend guide a Styling session jeseň-zima 2011

H&M: Trend guide a Styling session jeseň-zima 2011

5. septembra 2011, h & m, H & M oblečenie, H & M móda, H & M jeseň, H & M zima

Sponzorovanej odkazy:

Značka H&M berie svoju úlohu a pozíciu jednej z najpopulárnejších a najúspešnejších značiek naozaj spoľahlivo a tohtoročná jeseň nám okrem lookbooku a reklamnej kampane ponúka aj videá, v ktorých sa predstavujú najhorúcejšie tohtoročné trendy a zároveň radia, ako na ne, a to ako ženám, tak aj mužom . Nutné tiež povedať, že sa nejedná len o ľudí zo spoločnosti H&M, ale aj o rôznych stylistov, jednu bloggerku a editorov dvoch významných fashion magazínov, a to InStyle a mužskej obdoby talianskeho Vogue – L'Uomo Vogue.

Trend Guide jeseň-zima 2011 Ženy

Editorka InStyle magazínu Natalie Hartley a vrchná dizajnérka H&M Ann-Sofie Johansson sa zhodujú na tom, že tohtoročnú jeseň a zimu uvidíme veselé a farebné kúsky. Z minulej sezóny stále pretrváva ovplyvnenie módou 70.rokov, ku ktorým sa tento rok pridajú aj roky 60-te. Okrem vysokých pásov, splývavých nohavíc a sukní uvidíme aj krátke jednoduché šaty a sukne. Dôležitý je kvalitný strih a spracovanie, ale i upravený look sa tento rok cení. Nesmieme zabudnúť ani na áčkové línie, ktoré vykúzlia báječnú siluetu.

Styling Session

V tomto videu vám potom bloggerka Geri Hirsch (becauseimaddic­ted.net) a Monica Rose, stylistka celebrít, ukážu, ako jednotlivé kúsky z novej kolekcie H&M nosiť.

Trend Guide jeseň-zima 2011 Muži

O sprievodcu po trendoch v mužskej móde sa potom nepostaral nikto iný ako opäť vrchná dizajnérka H&M Ann-Sofie Johansson, ktorej vo videu sekunduje Gianluca Cantare, ediotor L'Uomo Vogue. Páni tento rok môžu staviť na funkčne elegantnú módu v khaki či farbe koňaku. Hlavný je osobný prístup, či už to znamená uvoľnený look s funkčnými bundami, či ten klasickejší s úzkymi nohavicami a perfektne strihanými kabátmi.

Styling Session

Ako majú muži jesenno-zimnú módu z kolekcie H&M nosiť, vám povie stylista Warren Alfie Baker, ktorý podľa svojej vízie oblečie tanečníka Ramona Christiana.

Zdroj: www.hm.com , tv Barracuda

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.