Veľká dávka štýlu v kolekcii Bershka jeseň 2011

Veľká dávka štýlu v kolekcii Bershka jeseň 2011

7. septembra 2011, Bershka, jeseň 2011, kolekcia Bershka, pánska kolekcia, dámska kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Španielska značka Bershka do českých módnych vôd priniesla poriadnu dávku streetstylovej módy a oslovila tak veľa mladých mužov a slečien, či žien. Kolekcie tejto značky sa nezameriavajú len na jeden štýl, ale snažia sa uspokojiť vyznávačov všetkých možných módnych vĺn. Na svoje si tak prídu punkeri, rockeri, vyznávači urban štýlu, ale aj ľudia túžiaci po elegancii. Kolekcie sú skrátka veľmi rozmanité a aj vďaka tomu sa Bershka teší veľkému úspechu a môže sa pochváliť viac ako 600 obchodmi v 42 krajinách sve­ta.

Vzory vládnu jeseni

Jednofarebné outfity sú síce fajn, ale tohtoročnej jeseni kraľujú skôr vzory a potlače. Vo veľkom na ne stavili aj návrhári značky Bershka a do jesennej kolekcie 2011 zaradili kocky, hadie či leopardie vzory, prúžky, či stále viac trendy aztécke motívy. To všetko váš jesenný šatník oživí a nemusíte sa báť nudy!

Bundy a sáčka

Vyjsť si von len v tričku už bude čoskoro vec len pre otužilcov, a tak možno premýšľate, čo si cez top prehodiť, aby ste vyzerali trendy. Bershka vidí jeseň ako ideálny čas pre saká, kožené bundy, ale aj vesty alebo pletené dlhé svetre.

Veselé legíny a džínsy

Hoci v kolekcii jeseň 2011 nájdeme niekoľko šiat aj sukní, väčšie zastúpenie v nej majú džínsy a legíny. Na obyčajné a nudné farby ale zabudnite! Tento rok v jeseni sa nemusíte báť odviazať sa a smelo si oblečte jeansy béžovej či červenej farby alebo štýlové legíny so zvieracím vzorom. Topánky potom ale radšej zvoľte menej výrazné, v neutrálnych farbách.

Ozvláštnite outfit doplnkami

Bez doplnkov skoro žiadny outfit nevyzerá ucelene. Bershka sa tento rok sústredila na zdobenie hlavy a v kolekcii tak nájdeme klobúky, mašle aj čiapky, ktoré nám dodajú na osobitosti. Do školy zase využijeme priestranné tašky a nielen v chladnejších ránach sa nám budú hodiť šatky a šály na krk.

Aká bude jeseň pre mužov?

Aj muži majú v kolekcii jeseň 2011 značky Bershka z čoho vyberať a trendy pre nich sú veľmi podobné tým ženským – farebné rifle v horčicovej či oranžovej farbe, elegantné saká, kožené bundičky a hrejivé pletené svetre.

Zdroj: www.bershka.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.