Ramienka sú nuda! Alebo tielka a topy leto 2011 časť 2.

Ramienka sú nuda! Alebo tielka a topy leto 2011 časť 2.

1. septembra 2011, letné topy, letné tielka, tielka, topy, tričká, dámske tričká, tričká na leto, topy na leto, topy na party

Sponzorovanej odkazy:

Titulkom dnešného článku vás samozrejme nechcem odradiť od klasických topov na ramienka, skôr len ukázať o trochu zaujímavejšie riešenie topov, ktorými môžete obzvláštnit svoj každodenný, letný outfit.

Okrem ramienok širokých, užších či tých špagetových môže byť taký letný top riešený mnohými inými spôsobmi. Určite vás hneď napadne top bez ramienok, ktorý je ideálny pre letné mesiace a ktorý vyzerá skvele s džínsami, sukňou i šortkami. A nezabúdajte, že top bez ramienok naozaj ramienka mať nemá, a teda pod neho patrí aj podprsenka bez ramienok. Veľkým oblúkom sa tiež vyhnite aj silikónovým ramienkam, ktoré majú svoju éru už dávno za sebou, ak nejakú kedy vlastne mali. Nielen že sú nevkusné, ale navyše aj nepríjemné, koža sa pod nimi neprirodzene potí a robia sa na nej nepekné otlaky.

Ďalší spôsob riešenia topov sa nazýva asymetria a vyzerá veľmi efektne v akejkoľvek podobe. Top strihaný na jedno rameno je veľmi sexy a navyše v dobrej kombinácii vyzerá aj elegantne, takže ho môžete využiť aj na party, či iné formálnejšie stretnutie. Efektne a romanticky vyzerajú aj volány cez jedno rameno.

Pokiaľ ide o ramienka, nemusíme ich z tohto článku úplne vynechávať, ale predstavíme si ich trochu inak. Úzke tzv.špagetové ramienka sú veľmi populárne práve preto, že sú uzulinké, a teda nezakrývajú veľkú časť vašich ramien a vy sa tak napríklad lepšie opálite. Ak však práve slnko nepáli, prečo mať tých ramienok len jeden pár? Pozrite ako štýlovo vyzerá top, ktorý má špagetových ramienok hneď niekoľko. Ramienka tiež nemusia viesť len cez ramená, perfektne vyzerajú aj skrížené na chrbte či vpredu, zvlášť keď sú obohatené o rôzne korálky, či iné aplikácie.

Ďalším spôsobom je aj tzv.halterneck, ktorý ako podľa názvu vidíte, vám drží za krk. Tieto topy sú veľmi romantické a dajú vyniknúť krásnym ženským ramenám. Ak máte menšie poprsie a trochu odvahy, pokojne si môžete dovoliť aj halterneck, ktorého „ramienkami“ je vlastne predĺženie časti, ktorá zakrýva prsia. Je to veľmi sexy a hodí sa perfektne na večer.

zdroj: www.asos.com , www.polyvore.com , iStockphoto / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.