Pánske plavky 2011: Calvin Klein, Nike aj adidas

Pánske plavky 2011: Calvin Klein, Nike aj adidas

29. augusta 2011, leto 2011, pánske plavky, Adidas, Nike, Calvin Klein, plavecké šortky, slipové plavky, pánske plavky s nohavičkou, skate, retro

Sponzorovanej odkazy:

Páni, pomaly nám končí sezóna a máte poslednú šancu sa ešte predviesť v plavkách. Kto vie, či sa nám počasie ešte spamätá, ale k moru či do krytého bazénu ich môžete využiť aj v zime. Pozrieme sa, čo pre vás pripravili poprední výrobcovia plaviek.

Calvin Klein

Calvin Klein je značka, ktorú dúfam netreba veľmi predstavovať. Značka, ktorá sa preslávila svojimi kolekciami džínsov, unisexového spodného prádla a parfumov, je jednotkou vo svete elegantných pánskych plaviek.

Jej široká kolekcia nadchne určite každého muža. Nájde v nej totiž úplne všetko. Či ste milovníkom plaveckých šortiek alebo klasických slipových plaviek, budete mať z čoho vyberať. Calvin Klein ponúka ale tiež sexy pánske plavky s nohavicami. A pre tých, ktorí sa neboja pastelových farieb či retro vzorov, sú tu ružové, močiarne zelené, kockované či kvetované pánske plavky.

Nezabúdajte ale na to, že Calvin Klein nie je luxusnou značkou len tak náhodou. Produkty sú veľmi kvalitné a za kvalitu sa platí. Preto vás pánske plavky od Calvina Kleina nevyjdú na menej ako 40 eur.

Nike

Trúfam si napísať, že Nike je jedna z najobľúbenejších športových značiek u nás. Slováci si veľmi obľúbili Nike obuv, ale aj iný športový tovar. A rovnako tak, je to aj pri plavkách. Sú u nás veľmi rozšírené a nie je potrebné ich zložito vyhľadávať v butikoch. Oficiálne predajne značky Nike sú u nás už pomaly v každom väčšom meste.

Kolekcia pánskych plaviek Nike nie je tak elegantná, ako od Calvina Kleina, ale za to je viac funkčná. Nike je športová značka a tiež jej plavky sú určené špeciálne na šport. Preto v kolekcii nájdete kvalitné pánske plavky, ktoré sú určené pre vrcholových športovcov. Značka Nike sa ale v posledných rokoch tiež dosť zameriava na skate módu a plavky nie sú výnimkou. V kolekcii si budete môcť vybrať aj dlhé plavecké skate šortky.

Nike si nepotrpí na zbytočné módne kúsky, ale zameriava sa na funkčnosť a kvalitu. Aj napriek tomu si z jej ponuky určite vyberiete. Cena pánskych plaviek Nike sa pohybuje od 10 do 80 eur.

Adidas

Tiež veľmi známa športová značka adidas vám tento rok ponúka skvelú kolekciu pánskych plaviek 2011. Rovnako tak ako značka Nike, tak aj adidas vyrába predovšetkým pánske plavky pre vrcholových športovcov. V jej kolekcii nájdete kvalitné plavky všetkých druhov.

adidas si ani s plavkami veľmi nepohrává a tiež dáva prednosť kvalite a funkčnosti pred módou. V kolekcii nájdete pár výstredných plaviek, ale väčšinou sa adidas držal pri zemi. Budete môcť vyberať z klasických farieb modrej, čiernej, zelenej a bielej, ale určite narazíte aj na exotické oranžové, červené alebo ružové pánske plavky. Ani cenami sa adidas veľmi nelíši od Nike, a preto ostane už len na vás, ktorej značke dáte prednosť.

Zdroje: www.shopstyle.com www.adidas-shop.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii plavky.