Leopard alebo zebra? Aká potlač je teraz viac in?

Leopard alebo zebra? Aká potlač je teraz viac in?

31. augusta 2011, zvieracie vzory, leopardí vzor, zebrie vzor

Sponzorovanej odkazy:

Zvierací vzor patrí už nejakú dobu medzi stálice potlačí oblečenia. Takmer každý rok je v nejakej obdobe návrhármi posielaný na móla a následne sa tak dostáva do obchodov po celom svete.

Avšak nie je vzor ako vzor. Existuje ich nespočetné množstvo, najobľúbenejšie sú leopardie, zebrie a tigrie. S ktorým tento rok viac zabodujete?

Ak chceme porovnávať, používanejší a trendovejší (a to nielen tento rok) je určite ten leopardí. Vidieť ho môžete najčastejšie v jeho pôvodnej hnedo-čiernej variante, v poslednej dobe aj v tých ostatných, napríklad v červenej alebo zelenej. V lete v ňom zažiarite trebárs v podobe maxi šiat, topov alebo plaviek, na jeseň a zimu si môžete zaobstarať retro kabátik do „áčka“.

Do leopardej potlače je výhodné investovať, vyberajte si však rozumne kombinovateľné veci, ktoré využijete aj v nasledujúcich sezónach.

Zebrie vzory za leopardími vždy trochu pokrivkávajú, niektorýmí ľuďmi sú dokonca považované za nevkusné. Tiež sa rovnako nemusia vyskytovať len v čierno-bielej, vylepšené verzie si tiež môžete zaobstarať v celej farebnej škále.

Oba vzory sa pomerne dobre kombinujú, najlepšie s jednofarebnými kúskami oblečenia. Nikdy sa ale neoplatí zladiť celý outfit do jedného vzoru, dokonca ani skombinovať kabelku s topánkami, ľahko by ste tak zo seba urobili zviera ako vystrihnuté z africkej púšte.

zdroj: asos.com, polyvore.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Katka J.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.