Dámske letné zvonové nohavice

Dámske letné zvonové nohavice

19. augusta 2011, dámske nohavice, dámske džínsy, nohavice do zvonu, džínsy do zvonu, letné nohavice, zvonové nohavice, zvonové džínsy

Sponzorovanej odkazy:

Teplé dni sa striedajú s chladnejšími daždivými a my stále striedame šaty, sukne a niekedy aj nohavice. Preto by som vám rada predstavila nohavice, ktoré kopírujú trendy zo 60.rokov. Sú to vzdušné zvonové nohavice. Pozrite sa na niektoré najhorúcejšie letné trendy týchto nohavíc.

Zvonové nohavice

Dokonalý strih nohavíc, ktoré dokážu zakryť nejednu telesnú disproporciu, sa rozširujú v dolnej polovici nohavice. Štýlové nohavice sa razom stanú súčasťou vášho elegantného oblečenia. Skúste skombinovať dlhšie tričko na telo, ktoré zastrkáte do zvonových nohavíc so zvýšeným pásom a na záver potom všetko doplňte úzkym opaskom. Vzdušné letné zvonové nohavice patria k tým odevom, ktoré sa vyvíjajú v cykloch a vďaka tomu sa stále a stále zdokonaľujú.

Vysoký pás a široké rozšírenie nohavíc tvorí dominantu nohavíc. Vysoký pas zoštíhľuje a široké nohavice vyrovnávajú objemnejšie boky a pozadie.

Zvonové džínsy

V chladnejších dňoch môžete zvoliť aj zvonové džínsy, ktoré doplníte ľahkou bielou košeľou alebo úpletovým tričkom, len nezabudnite všetko pekne zastrkat. Aj napriek tomu, že rozšírené nohavice dokážu vaše boky zúžiť, za použitia bielej blúzky do polovice bokov môžete docieliť opačného efektu. Najlichotivejší je voľnejší top, ktorý po zastrčení ľahko vykašete.

Ako nosiť letné zvonové nohavice

Ak sa rozhodnete pre hodvábnu blúzku s robustnými šperkami so širokými nohavicami, zaiste neurobíte chybu.

Zvonové nohavice a hippie štýl skrátka patria k sebe.

Naopak business vzhľad získate v širokých nohaviciach so zastrčenou košeľou, ktoré jednoducho doplníte šatkou alebo perlovým náhrdelníkom.

Pre večerné príležitosti si oblečte zvonové nohavice z lesklého materiálu.

Farby a doplnky

Pás zvýraznite opaskom, ktorý má podobný odtieň ako nohavice alebo zvoľte dramatickejšiu farbu, ktorá vytvorí silnejší kontrast. Opasky sú dôležitým doplnkom na vytvorenie štýlového a elegantného vzhľadu s ohľadom na najnovšie trendy.

Topánky

Zvonové nohavice si vyžadujú topánky na platforme. Ani si neskúšajte obuť žabky alebo ploché balerínky, len by ste ťahali konce nohavíc po zemi a zbytočne by ste si nohavice zničili.

Zdroj: www.mango.com , www.milanoo.com, Hemer / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.