Nechajte sa inšpirovať morom!

Nechajte sa inšpirovať morom!

24. augusta 2011, mora, námornícke oblečenie, mušle, koraly, perly, overal, bižutéria, topy, šaty, sukne, kabelky

Sponzorovanej odkazy:

Je tu sezóna a väčšina z vás určite vyráža k moru. Ak si neviete rady s outfitom, rozhodne čítajte ďalej! Mám pre vás skvelé tipy, v ktorých si more rozhodne podmaníte! A ak predsa len budete dokonca roku pracovať, alebo „sedieť doma“, nezúfajte. Trendy inšpirované morom využijete s plnou parádou aj tu u nás v Čechách.

Farby mora a piesku

More má rovnakú farbu, ako ktorákoľvek iná voda. Jeho farba závisí hlavne od počasia. Preto je v trópoch more azúrovo modré, za vetra šedivé a keď kvitne riasa smaragdovo zelené. Všetky tieto farby môžeme považovať za farby mora, pretože v naozajstnej farbe mora by sme moc parády zrejme nenarobili.

V smaragdovej, azúrovej, šedej, béžovej nájdete všetky druhy oblečenia. Môžete ich ladiť len do modra alebo len do zelena. Rovnako tak i zelenú s modrou či šedú s béžovou. Možností je veľa a je už len na vás, čo si vyberiete. Tyrkysové šaty, smaragdové topánky, azúrový top, šedé šortky či béžovú sukňu.

Nesmieme zabudnúť ani na doplnky, ktoré sú v lete obzvlášť dôležité. Nosiť sa tento rok budú veľké korále, náramky aj mega prstene. S kabelkami je to na vás, či si zvolíte malú či väčšiu. Parádu urobíte určite v oboch. Nezabudnite ani na veľký opasok a na módnu šatka, pretože pri mori to niekedy dosť fúka.

Hello Sailor!

Námornícke oblečenie a doplnky sú in každé leto a rovnako tak je tomu aj tento rok. Námorníckej móde dominujú pruhované modro-biele oblečenia a doplnky s motívmi kotiev, lebiek, kruhov a lodí. Občas sa medzi neuveriteľné množstvo bielej a modrej primieša aj červená, ktorú tiež považujeme za námornícku. Všetky tieto módne kúsky sa vám budú hodiť nielen na vychádzku loďou, ale tiež len tak do mesta. Ak sa teda rozhodnete pre štýl à la Sailor, rozhodne si do svojho nákupného lístka pripíšte námornícky overal, ktorý je tento rok v lete na módnej výške.

Mušle, mušle, koraly a perly

Svoju image môžete vylepšiť aj darmi mora, ktorými sú rôzne mušle, kamienky, koraly a perly. Tieto dary sa najlepšie využívajú na obľúbené doplnky. Môžete teda vyskúšať koraly, náramky, prstene, náušnice a náhrdelníky z darov mora. U tejto bižutérie je veľkou otázkou, či zvoliť pravé či nepravé? U perál máme zrejme všetci jasno, ale čo škebličky, mušličky a koraly? Bižutéria z pravých mušlí a mušlí vás vyjde niekedy omnoho lacnejšie než z tých nepravých, ale pravé koraly vyjdú pekne draho. Výhodou je, že si doplnky z darov mora môžete doma vyrobiť aj vy sami. Ak máte veľkú kopu mušličiek z Chorvátska či Talianska, môžete ich len prevŕtať a robiť s nimi veľkú parádu.

Zdroje: www.polyvore.com Creatas / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii módne peklo.