Letné výpredaje a zľavy pre rok 2011

Letné výpredaje a zľavy pre rok 2011

5. augusta 2011, zľavy, výpredaj, zľavy 2011, Mango, PIMKIE

Sponzorovanej odkazy:

Je viac než zrejmé, že pre všetkých shopaholikov je najväčším nákupným impulzom obrovská tabuľa „letné zľavy 2011“. Nestrácajte na mysli, táto choroba postihla množstvo žien a dievčat po celom svete a letné výpredaje sa pre ne stali magické. Neminula však ani mňa. Práve dnes som sa vrátila z nákupného centra ovešaná ako vianočný stromček s minimálne desiatimi taškami s nápismi Mango, PIMKIE, Orsay, H&M a ďalšími. Pôvodne som si šla kúpiť len čierne tenisky, ktoré som samozrejme nezohnala, ale svoj letný šatník, som inak dokonale doplnila.

Denim

Šikovným nákupom určite bude akýkoľvek denim. Džínsy z letnej kolekcie zlacneli na minimum a vďaka tomu, že ich využijete celý rok, sa ich kúpa naozaj oplatí. Poobzerajte sa aj po denimových šortkách, ktoré tiež patria k nadčasovým odevom.

Sako

Ďalšou vhodnou kúpou je sako, ktoré vyzerá skvele so šatami, džínsami, minisukňou a volánkovým topom. Toto všetko majte pri výbere na pamäti. Váš nový blejzer sa musí hodiť hlavne k tým kúskom, čo už vo svojej skrini máte.

Šaty

Najvýznamnejším letným odevom sú šaty krátke, midi aj maxi. Na prvý pohľad vás hneď očaria ľahké a vzdušné materiály, zaujímavé vzory a farby, takže sa v žiadnom prípade neubránite a aspoň jedny si budete musieť zaobstarať.

Výpredaj topánok

Tiež cena topánok klesá závratnou rýchlosťou a výpredaj obuvi je v plnom prúde. Absolútnym hitom zostávajú gladiátorky. Ak ste však zvyknutá na podpätky môžete si teraz zaobstarať lodičky bez špičky alebo sandále na platforme.

Zľavy Mango

Práve nastal ten pravý čas rozbiť prasiatko a vyraziť do obchodu Mango, kde je výpredaj oblečenia v plnom prúde. Leto je síce na svojom vrchole, ale vy tu zoženiete úplné skvosty minimálne o 50% lacnejšie. Takže ak ste si v Mangu vyhliadla nejaké šaty, či čokoľvek iné, ​​práve nadišiel váš čas, kedy si ich môžete kúpiť za polovičnú cenu. Okrem trendy šiat tu majú aj džínsy, ktoré kúpite za menej ako 35eur. Zľava neminula ani skvelé sandále, kožené tašky a nevyhnutné doplnky.

Zľavy PIMKIE

Letný výpredaj a široká ponuka letného oblečenia je stále široká, okrem elegantného oblečenia tu nájdete aj oblečenie na voľný čas. Francúzska značka predstavuje úžasné trendy za prijateľné ceny, ktoré sa po zľave menia v úplne bezkonkurenčné a dostupné naozaj pre každého. Nezabudnite si sem zájsť pre ľahké volánikové sukne, a ak zháňate džínsy, ich cena vás úplne konsternuje, pretože sa dokáže pohybovať aj pod čiastkou 20eur.

Zdroj: www.magno.com , www.pimkie.fr , Stockbyte / Thinkstock, Ryan McVay / Lifesize / Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana A.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky a zľavy a výpredaje oblečenia.