Jesenné kabáty 2010 - sú štýlové a zahrejú!

Jesenné kabáty 2010 - sú štýlové a zahrejú!

27. októbra 2010, jesenné kabátiky, jeseň 2010, Topshop, mango, Orsay, dámske kabáty, jesenné kabáty, zvrchníky 2010

Sponzorovanej odkazy:

Leto už po svojich odkráčalo do iných kútov Zeme a k nám sa dostavili teploty, ktoré sú po tých vysokých nie celkom príjemné. A tak pomaly upratujeme letnú garderóbu a začíname zisťovať, čo všetko nám v šatníku chýba pre nadchádzajúcu jesennú sezónu. Listujeme magazínmi a nechávame sa uniesť novými jesennými hity roku 2010, nechávame sa inšpirovať najmodernejšími trendovými štýlmi a túžime po nových modeloch, v ktorých budeme krásne a in, a ktoré nás i zahrejú. Dnes sa na jeden taký jesenný model, ktorý je pre túto sezónu takmer nepostrádateľný, pozrieme. Učarovať si totiž necháme novými jesennými trendmi 2010, čo sa kabátikov týka. Kabátiky na jeseň sú naozaj to pravé orechové. Ak nie ste práve elegantný typ, hlavu si s tým nerobte. Veď kabátiky nemusia byť spájané iba s elegantným štýlom. Kúpiť si môžete aj kabátiky športovejšieho rázu. Niekoľko modelov jesenných kabátikov pre rok 2010 si práve dnes ukážeme. Navštívime spolu butiky, v ktorých si môžete nakúpiť aj vy. Na ponuku kabátikov sa teda pozrieme do butikov Mango, Orsay a Topshop.


Orsay

Ponuka butikov Orsay je nielen pestrá, ale aj cenovo veľmi výhodná a lákavá. Často tu nájdeme modely kabátikov, ktoré sú v páse upnuté prackou a pôsobia tak o niečo elegantnejšie, aj keď sa môže jednať o kabátik športovejšieho štýlu. Ak by ste chcela, aby sa váš kabátik hodil k čomukoľvek, mali by ste skôr pozerať po klasickej farbe, ako je čierna. Ak však už čierny kabátik máte, neváhajte a stavte na výrazné farby, ako je v butiku Orsay::http://www.mapaobchodov.sk/…ter/6/orsay/ napríklad táto červená. Jesenný kabátik si však môžete vyberať aj podľa zapínania. Elegantnejšie je zapínanie na gombíky, športovejšie potom na zips. Líšiť sa môže aj dĺžka kabátika. Vyberať si môžete z kabátikov po kolená, do polovice stehien alebo len pod boky. A tak záleží na tom, aká veľká zima vám je a aká dĺžka sa vám páči viac.


Mango

Výber z jesenných kabátikov spoločnosti Mango je veľmi pestrý, lákavý a v neposlednom rade štýlový. Farebne sa jesenné kabátiky Mango 2010 radia skôr do neutrálnych farieb, ako je šedá, béžová, čierna, nájdete tu však aj jesenné kabátiky, ktoré pestrosťou hýria, ako je napríklad kabátik červený. Kabátiky sú väčšinou v páse zúžené tak, aby ladne kopírovali postavu ženského tela, zvýraznili krivky a dámsku postavu opticky pretiahli. Mnoho kabátikov Mango je tiež ozdobených módnymi goliermi rôznych veľkostí aj strihov. Vyberať je naozaj z čoho, a tak ak sa vám nejaký páči už teraz a vyhliadla ste si ten váš, určite neváhajte a bežte sa pre váš nový jesenný kabátik aj vy do najbližšieho butiku Mango.


Medzi elegantnými kabátikmi Mango, nájdete aj kabátiky, ktoré sú športovo-ležérne. Až sa zdá, že majú niečo z pánskych strihov. Prvý z nich, tmavo vojenský zelený, má tubulárny tvar, ktorý vôbec postavu ženského tela neobkresluje. Práve takýto pršiplášť však bude túto nadchádzajúcu sezónu extrémne moderný. Stačí si k nim vziať správne farebné čižmy a krásna, štýlová jeseň môže začať.


Topshop

Spoločnosť Topshop nám tiež ponúka plno neuveriteľne vkusných jesenných kúskov. Jesenné kabátiky Topshop sú ladené v jesenných farebných tónoch. Ich strihy sa rôznia. Niektoré sú vypasované, iné tubulárne, každý model je však svojím strihom výnimočný a jedinečný. Zaujímavé je aj ich zapínanie, ktoré je taktiež rôzne. Dvojradové i jednoradové.


Špeciálne tu tiež môžete kúpiť kožušinkové teplejšie kabátiky, ktoré vás zahrejú aj v najchladnejších jesenných dňoch. Vybrať si môžete podľa vzoru alebo napríklad podľa dĺžky.


Okrem elegantných a kožušinových jesenných kabátikov nájdete v butikoch Topshop tiež kabátiky športovejšieho štýlu. Presvedčiť o štýlových modeloch sa samy môžete nižšie. My vám prajeme príjemné nakupovanie jesenných kabátikov.


„Zdroj“: www.orsay.de, www.mangoshop.com, www.topshop.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Lenka K.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.