Puma Re.Gen: mestský štýl v udržateľnej kolekcii

Puma Re.Gen: mestský štýl v udržateľnej kolekcii

26. septembra 2021, Puma Re.Gen kolekcia, Puma, kolekcia Re.Gen, udržateľná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Značka Puma predstavuje druhú kolekciu radu RE.GEN, ktorá bola vytvorená v snahe obmedziť plytvanie textilom a znovu využiť odpady, ktoré v textilnom priemysle vznikajú.

Druhá kolekcia RE.GEN je inšpirovaná myšlienkou regenerácie mestského sveta. Cieľom bolo vytvoriť rad oblečenia vyrobeného z odpadu textilného priemyslu a recyklovaných materiálov.

Neutrálny minimalizmus

RE.GEN tak ponúka neutrálne a minimalistické kúsky, ale aj farebné a grafikou inšpirované produkty stvorené pre jedinečné outfity do mesta, to všetko v udržateľnej forme. Kolekciu dopĺňajú grafické potlače a popisky "Reduce, Reuse. Regenerate ", ktoré vystihujú hlavnú myšlienku RE.GEN.

Čo kolekcia zahŕňa?

Rad zahŕňa dámsku aj unisexovú obuv, odevy a doplnky. Svetlé legíny s potlačou, hnedý overal, alebo unisexové nohavice ponúkajú odvážny a výrazný štýl pre akúkoľvek príležitosť. Kolekcia ďalej predstaví tričká a mikiny v neutrálnych farebných kombináciách a tenisky Wild Rider, Mirage Sport, alebo Suede.

Zníženie odpadu

Rad RE.GEN potvrdzuje záväzok značky PUMA znížiť dopad na životné prostredie v duchu svojho motta „Forever better“. Pre viac informácií o záväzku spoločnosti PUMA k udržateľnosti navštívte about.puma.com/fo­rever-better.

Kde kúsky možno kúpiť?

Vybrané kúsky druhej kolekcie radu RE.GEN budú dostupné v priebehu októbra u predajcov Footshop, Queens, UrbanStore, Shooos a Dual Sport.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a pánske oblečenie.