Jeseň prichádza: Zababušte sa do hrejivého svetríka!

Jeseň prichádza: Zababušte sa do hrejivého svetríka!

14. septembra 2021, jeseň, chladno, dámske oblečenie, dámske svetre, prírodný materiál, vlna, bavlna, Delilah, značka Thought

Sponzorovanej odkazy:

Leto už pomaly ale isto končí a chladná jeseň nezadržateľne klope na dvere a dožaduje sa svojho práva vládnutia. Než prevezme nadvládu úplne, kúpte si pár kúskov oblečenia pre chladné dni. Aspoň jeden svetrík (ideálne dva aj tri), medzi nimi nesmú chýbať.

Delilah je ten správny!

Áno, svetrík z prírodných materiálov, ktorý nájdete v Green butiku, je tým ideálnym parťákom pre jesenné dni. A nielen ten v butiku nájdete! K dispozícii je tu široká ponuka teplejšieho oblečenia vyrobeného predovšetkým z prírodných materiálov.

Medzi obľúbencov patrí práve spomínaný svetrík Delilah. Hodí sa pre prvé aj ďalšie chladnejšie dni, rána a večery. A mimo neho toho svojho svetríkového kamaráta nájde v Green butiku skutočne každý.

Delilah je len jeden

Je veľmi obľúbený, britský od značky Thought, a je celý vyrobený z 85% z bio bavlny a z 15% z vlny. Teda je celý naskrz prírodný. Tento cool kúsok sa radí medzi hrejivé a pre jeseň ideálne svetre. Má trendový voľnejší strih, vďaka ktorému sa veľmi pohodlne nosí. Milovníčky módy iste ocenia zaujímavý vzor. Svetrík Delilah kúpite za 112 €.

Viac informácií o ňom aj ďalších príma prírodných kúskoch nájdete na www.greenbutik.cz .

Zdroj foto: Green Butik

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.