Retro stále frčí: letné pletené svetre a topy

Retro stále frčí: letné pletené svetre a topy

27. augusta 2021, svetre, topy, leto, pletené, Marks & Spencer

Sponzorovanej odkazy:

Pletené a háčkované oblečenie má väčšina ľudí spojené s chladným jesenným či zimným počasím a dlhými nocami. Ako ale posledné roky naznačujú, pletené kúsky sa stávajú čím ďalej väčším trendom aj práve v lete. Dôkazom sú najnovšie kúsky z letnej dámskej kolekcie Marks & Spencer, ktorý sa nechal inšpirovať 50. a 60. rokmi a predstavuje modely s pestrými farbami, výraznými pruhmi a strihmi s goliermi a krátkymi rukávmi.

Retro elegancia kardigánov

Nezáleží na tom, či ak sa tento rok na dovolenku vydáte k horám, alebo k moru – elegantné svetre a pletené kardigány sa postarajú o to, aby ste sa cítila vo svojej obľúbenej sukni skvele aj večer, až sa ochladí a zafúka ľahký vietor. Príkladom je modrý letný kardigán za 44 €, pruhovaný bavlnený kardigán za 44 €, alebo tento jednoduchý khaki mäkký kardigán za 28 € pre maximálne pohodlie.

Keď preferujete svetre nad kardigánmi, nová kolekcia Marks & Spencer ponúka hneď niekoľko – napríklad pruhovaný čiernobiely sveter z čistého merina za 44 €, alebo sivý letný sveter za 36 €, ktorý sa dokonale hodí ku všetkým farbám.

Pletené topy v letných farbách

Zahoďte pochmúrne farby a dajte v týchto letných mesiacoch prednosť niečomu veselšiemu – čo takto povedať áno fialkovému bavlnenému topu s golierom za 30 €, alebo žiarivo korálovému topu s volánikmi za 26 €? Nebojte sa experimentovať a skúste si zaobstarať niečo nové, čo vo svojej skrini doteraz nemáte. Aj keby to mala byť nejaká pokojnejšia farba; napríklad béžová.

Zdroj foto: Marks & Spencer

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.