Puma x The Peanuts: komiksoví hrdinovia v akcii

Puma x The Peanuts: komiksoví hrdinovia v akcii

28. februára 2021, Puma, Snoopy, tenisky, oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Puma si prichystala hravé novinky pre deti a dospelákov. Kolekcia Puma x The Peanust je pohodová, milá a vyčarí vám úsmev na perách.

Snoopy pre deti aj dospelých

  • Športová značka Puma pre nový rad obuvi, odevov a doplnkov pre deti aj dospelých využila hrdinov a motívov z komiksu The Peanuts, známeho v Česku ako Snoopy.
  • Spojenie ikonickej značky a svetoznámeho komiksu dalo vzniknúť zábavnej kolekcii kombinujúcu športový štýl a legendárnu postavičku z The Peanuts.
  • Tvorca The Peanuts Charles M. Schulz svetu prvýkrát predstavil svojich hrdinov už v roku 1950, kedy sa jeho komiks objavil v siedmich amerických novinách.
  • Od tej doby Charlie Brown, Snoopy a zvyšok partie vytvorili nezmazateľnú stopu v populárnej kultúre. Aj po takmer 70 rokoch a 18 000 komiksoch The Peanuts stále tvoria základ popkultúry a majú svojich priaznivcov po celom svete.

Hravé oblečenie

Klasické produkty a štýly značky Puma pre dospelých zdobia nezabudnuteľní hrdinovia z partie The Peanuts v kombinácii s basketbalovými motívmi. Na väčšine kusov z kolekcie sú vyobrazené postavičky Charlie Brown, Snoopy a Woodstock, zatiaľ čo Lucy, Linus a Sally zdobia dámske a pánske tričká. Pohodlné oblečenie z kolekcie je plné farieb, hravých potlačí, nášiviek a detailov.

Snoopy tenisky

Nový rad predstavuje zábavné tenisky Future Rider v marhuľových tónoch, basketbalovú klasiku Ralph Sampson so Snoopym a doplnky – čiapky a batohy s kreslenými nášivkami. Detská časť kolekcie zahŕňa produkty pre dievčatá aj chlapcov v podobe čiapok, batohov, teplákov a obuvi, ako sú tenisky Mirage Mox a Ralph Sampson.

V Českej republike budú vybrané produkty z kolekcie Puma x The Peanuts dostupné začiatkom februára u predajcov Queens, Aranburu, shoose, Shoes Industries a Dual Sport.

Značka Puma

  • je jednou z popredných svetových športových spoločností, ktorá navrhuje, vyvíja, predáva a propaguje obuv, odevy a doplnky
  • ponúka lifestylové produkty inšpirované športom s dôrazom na výkon v takých kategóriách, ako je futbal, beh, fitness, basketbal, golf a motošport
  • ovplyvňuje a inšpiruje nielen streetovú kultúru ale aj celý módny svet

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Mischa Pavlačková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, ostatné, pánske oblečenie, topánky, obuv a značky a značkové oblečenie.