Valentín v štýle Bvlgari

Valentín v štýle Bvlgari

11. februára 2021, Valentín, šperky, láska, Bvlgari, doplnky, darček

Sponzorovanej odkazy:

Sviatok lásky sa blíži každým dňom viac a viac a žiadna drahá polovička by nemala zostať bez malej pozornosti od partnera. Obzvlášť v období pandémie je takmer nemožné vyraziť niekam za zážitkami či zájsť do luxusnej reštaurácie a vychutnať si romantickú večeru, a preto buďte cez tohtoročného Valentína radšej doma, pripravte si večeru spoločne v pohodlí domova a obdarujte svoju milovanú / milovaného láskyplným darčekom. Skvelým tipom je široká ponuka luxusnej talianskej firmy Bvlgari, ktorá sa zaoberá ručnou aj priemyselnou výrobou dych vyrážajúcich šperkov, ikonických hodiniek, neodolateľných parfumov a koženej galantérie vhodné ako pre mužov, tak aj pre ženy.

Doplnky pre každú príležitosť

Láska nepozná hranice, a to isté platí pre doplnky a šperky značky Bvlgari. Či už túžite po niečom minimalistickom či preferujete extravagantné kúsky, Bvlgari ukojí všetky vaše túžby. Šály, opasky, peňaženky, slnečné okuliare, náhrdelníky, prstienky a mnoho ďalšieho v špičkovej kvalite. Všetko, čo sa na doplnkoch blyští, je nefalšované – diamanty, krištále, alebo napríklad osemnásť karátové zlato.

Pre ženy

Ak hľadáte elegantný darček pre dámu, nebudete sklamaní. Striebro, zlato, alebo bronz, talianska značka ponúka od každého niečo. Ani sa nemusíte obávať slov „luxusné“ či „osemnásť karátové“, na e-shope nájdete ponuku veľmi kvalitných parfumov či toaletných vôd, ktoré nepresahujú sumu osemdesiat eur. Ak ale chcete svoju lásku naozaj obdarovať, odporúčame siahnuť po nejakom náhrdelníku či náramku. A ktovie, napríklad narazíte aj na zásnubné prstienky a odhodláte sa presunúť váš vzťah na ďalšiu úroveň.

Pre mužov

Bvlgari sa nezameriava len na ženy, ale ponúka celý rad kúskov aj pre pánov. No povedzte dámy, neocenil by váš muž luxusné hodinky, peňaženku či napríklad parfum, ktorý by stimuloval vaše zmysly a nútil vás tak sa k nemu tlačiť ešte viac? Domnievame sa, že by to bol jackpot pre obe strany. A v prípade, že chcete potešiť vás oboch a nebojíte sa siahnuť hlbšie do vrecka, Bvlgari navyše ponúka nádherné prstene pre páry, ktoré vydržia celé desaťročia.

Zdroj foto: Bvlgari

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii doplnky, kabelky a tašky, parfémy a kozmetika, slnečné okuliare a šperky a hodinky.