Etická a nadčasová spodná bielizeň značky Bohempia

Etická a nadčasová spodná bielizeň značky Bohempia

14. februára 2021, spodná bielizeň, nadčasová spodná bielizeň, Bohempia, dámska spodná bielizeň, pánska spodná bielizeň

Sponzorovanej odkazy:

Vedeli ste, že spodná bielizeň môže byť slušivá, pohodlná a zároveň etická? Presne takú nájdete u českej značky Bohempia, ktorá vytvorila mini kolekciu dámskych nohavičiek a pánskych trenírok z prírodných materiálov.

Výsledkom je eco-friendly bielizeň, ktorá je nádherne priedušná a šetrná k pokožke. Ocenia ju alergici a všetci s citlivou pokožkou, pretože k nim nepustí žiadne baktérie.

Šetrná po všetkých stránkach

Spodná bielizeň je šetrná nielen k prírode, ale aj k intímnym partiám, predstavuje lifestylová značka Bohempia, ktorej filozofiou je vyrábať kvalitnú streetwear módu, bojuje za návrat organických materiálov a podporuje lokálnu výrobu. Cieľom bolo vyrobiť udržateľnú spodnú bielizeň, ktorá sa nesie presne v duchu vízie brandu – je z vysoko kvalitných prírodných materiálov z udržateľných zdrojov a lokálnej výroby. Nájdete tu jednoduché línie a basic kúsky, ktoré nepodliehajú sezónnym trendom. Bielizeň je nadčasová, skvele padne a zároveň prospieva nášmu zdraviu.

Minisérie

Výsledkom toho je mini séria dámskych nohavičiek s vysokým pásom a pánskych trenírok vypracovaných strihov vyrobených zo zmesi prírodných materiálov konope a bavlny v bielej, sivej a čiernej farbe.

Konopné vlákno v akcii

Funkčnosť materiálu zaisťuje práve konopné vlákno, ktoré je v zmesi obsiahnuté až z 30%. Absorbuje pot, výborne chladí, v zime hreje a je priedušné. Preto zaručuje skvelý pocit z nosenia, ktorý je navyše podporený enzymatickým zjemnením vlákna. Zároveň sa vďaka antibakteriálnym a antiseptickým vlastnostiam konopného vlákna znižuje možné podráždenie citlivých miest pri nosení bielizne, a navyše eliminuje možné zdravotné problémy spôsobené mikroorganizmami v oblasti intímnych partií.

Na túto problematiku značka vypracovala unikátny výskum v spolupráci s Textilným skúšobným ústavom v Brne, ktorý je jediný tohto typu na svete.

Udržateľnosť a kvalita

Značka sa počas výroby všetkých svojich produktov snaží o čo najväčšiu transparentnosť, s tým, že sa všetky aspekty výroby nesú v duchu udržateľnosti, ekológie a kvalitného spracovania. Spodná bielizeň, rovnako ako ostatné výrobky značky Bohempia, nesú certifikát „PETA Approved vegan“.

Nohavičky s vysokým pásom v bielej a čiernej farbe za cenu 14 € a pánske trenírky v čiernej a sivej za cenu 20 € nájdete na e-shope www.bohempia.com , alebo v kamennom obchode značky v pražskom Karlíne.

Zdroj foto: Bohempia

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a spodná bielizeň.