Zima, Vlnáče a Froté: Fusakle majú všetko

Zima, Vlnáče a Froté: Fusakle majú všetko

27. januára 2021, fusakle, zimné ponožky, froté ponožky, vlnené ponožky

Sponzorovanej odkazy:

S chladnými zimnými dňami, kedy vonku padá jemný sneh a deti stavajú snehuliakov, prichádza aj väčšia starosť o naše zdravie a pohodlie. Všetci si iste spomíname, ako nám naša babička neustále kládla na srdce, aby sme si pod sveter obliekli košieľku a nosili teplé dlhé ponožky. Zima predsa len prichádza od nôh, a preto známa česko-slovenská značka Fusakle nedávno predstavila úplne novú zimnú kolekciu farebných klasických, vlnených a froté ponožiek, pred ktorými sa trasie aj samotná zima!

Zima – ponožky s roztomilými motívmi, z ktorých si vyberie každý

Snehovica, Len počkaj zajo, Jety existuje, či snáď Zlaté prasiatko? Nech už si vyberiete akýkoľvek motív, váš outfit nezostane bez povšimnutia. Mladí ľudia si v dnešnej dobe často schválne preťahujú svoje ponožky cez nohavice nohavíc a s takými zábavnými designami určite vyčaria nejeden úsmev na tvári okoloidúcich. A ak predsa len nechcete byť výstredné, Fusakle ponúkajú aj klasické jednofarebné varianty, ako je čierna, alebo sivá. Je len na vás, ako veľmi ste odvážni.

Vlnáče – to keď už poriadne mrzne

Zimné ponožky s obsahom vlny (až 45%) dokonale udržujú telesné teplo chodidiel. Zvlnené vlákna vlny totiž pomáhajú vytvárať drobné izolačné vzduchové medzery, ktoré si zachovajú viac tepla ako napríklad bavlna či polyester, a preto sú na zimu najlepšou voľbou. Nie je nič lepšie, než večer vyliezť z horúcej vane a natiahnuť si ich na vyhriate nohy. Skvele tiež poslúžia pri turistike na horách či lyžovaní! Či už ich kúpite svojej drahej polovičke, priateľom či milovaným starým rodičom, poslúžia ako úsmevný darček, ktorý zahreje nielen pri srdci, ale aj na nohách. A čo viac – ich okolie im bude ticho závidieť!

Froté – univerzálne ponožky bez päty, ktoré dokonale padnú každej nôžke

Tieto ponožky sú ideálne na celodenné nosenie – na doma aj na von. Vďaka svojej dĺžke a pružnosti si ich hravo dokážete vytiahnuť až pod kolená. Zelená, červená, modrá – farbám sa medze nekladú a všetky na sebe majú nejaké zvieratko, ktoré vám bude v priebehu vášho dňa robiť spoločnosť. Veľkou výhodou tiež je, že ich dizajn nemá pred pripravené päty, teda sedia naozaj na každom chodidle a ak sa časom o niečo posunú, nebude to vôbec viditeľné.

Či už teda zvolíte ten či onen druh ponožiek, o vaše chodidlá bude postarané aj vo väčších mrazoch, budete vyzerať cool a babička z vás bude mať istotne veľkú radosť. Nenechajte si teda novú kolekciu ujsť!

Zdroj foto: Fusakle

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Michaela Hnátková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.