Pandora zbrojí na Vianoce 2020: kolekcia Timeless

Pandora zbrojí na Vianoce 2020: kolekcia Timeless

8. decembra 2020, Pandora, šperky, náramky, prívesky, Pandora Timeless, Vianoce, prstienky, náušnice

Sponzorovanej odkazy:

Motívy vločiek, zasneženej krajiny a trblietavých hviezd na temnej oblohe sa neobjavujú len na vianočných prianiach a dekoráciách. Pristane aj šperkom, ktoré dokonale doladia výnimočnosť sviatočnej atmosféry a rovnako tak sú aj skvelým darčekom pre najbližších. Tie pravé môžete nájsť vo vianočnej kolekcii Timeless od Pandory, ktorá každej žene umožní byť hviezdou (nielen) tohtoročných sviatkov.

Prichádza čas zažiariť

Blíži sa čas Vianoc, ktorý chceme stráviť v pokoji a mieri so svojou rodinou a priateľmi. A aj keď šperky ani darčeky nie sú na vianočných sviatkoch to hlavné, krásne spomienky, ktoré v týchto chvíľach vznikajú, si môžeme prostredníctvom šperkov uchovávať a pripomínať. Pri pohľade na prstienok, ktorý sme našli pod stromčekom, alebo kedykoľvek si vezmeme náramok, ktorý s nami bol aj pri slávnostnej rodinnej večeri, šťastné chvíle si vybavíme a znova nás zahrejú pri srdci. Presne takú funkciu plnia aj šperky Pandora z kolekcie Timeless, ktorá navyše svojou nadčasovosťou pramení už z názvu a môže robiť radosť aj nasledujúcim generáciám.

Slávnostné ako sviatky samy

Pandora Timeless vyniká nekonečnou eleganciou, leskom a dokonalým spracovaním. Nechýbajú v nej nové náramky, náhrdelníky, náušnice, prstene ani obľúbené prívesky, takže šperk pre doladenie sviatočného outfitu objaví každá z nás. „Táto kolekcia klasických, trblietavých šperkov dokonale ladí so zasneženými krajinami a spoločenskými udalosťami v tomto období,“ uvádzajú kreatívni riaditelia VP spoločnosti Pandora Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli. Niečo navyše jednotlivým kúskom kolekcie dodáva ručné dokončovanie šperkov, ktoré tak ukazuje neuveriteľnú remeselnú zručnosť tvorcov. Okázalosť a rozmanitosť potom dodávajú použité materiály, ktoré sú navyše z veľkej časti recyklované – striebro, zlato žiariace kovy Pandora Shine či jemný a ženský ružový kov Pandora Rose.

Foto: Pandora

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii šperky a hodinky.