Ben Cristovao je tvárou About You

Ben Cristovao je tvárou About You

30. novembra 2020, Ben Cristovao, About You, store, online store, nakupovanie, kampaň, idol, tvár značky

Sponzorovanej odkazy:

Ben Cristovao, finalista súťaže Česko Slovenská Superstar, výrazná tvár súčasnej českej hudobnej scény a športovec v jednej osobe sa spojil s About You a stal sa tak vôbec prvým mužským idolom tejto spoločnosti u nás.

Ben Cristovao x About You

Spoločnosť About You, jeden z najväčších módnych Online Store v Európe, dlhodobo stavia svoju propagáciu na koncepte spolupráce s idolmi. Vybrané idoly, teda tváre spoločnosti, tak môžu inšpirovať nielen svojou osobnosťou, ale aj svojím módnym štýlom, ktorý si môžeme ihneď zaobstarať. Celé nakupovanie sa tak stane zážitkom. Ben Cristovao do tohto konceptu skvele zapadol vďaka svojmu štýlu, ktorý je autentický, mestský a cool. Zároveň môže široké publikum osloviť aj svojím životným štýlom. Ben je vegán a ochranca zvierat a planéty a v neposlednom rade tiež robí medzi mladými študentmi osvetu ohľadom nástrah internetu. "Som naozaj šťastný, že môžem byť prvým mužským idolom ABOUT YOU v Českej republike. Som rád, že mám príležitosť ľudí inšpirovať nielen svojou hudbou, ale aj svojim štýlom. Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Spoločne si užijeme ešte veľa zábavy, sľubujem! "Hovorí spevák, ktorý bude Českú republiku reprezentovať v súťaži Eurovision Song Contest 2021.

Nezameniteľný štýl

Celý štýl Bena Cristovao sa odráža aj vo fotografiách urobených pre kampaň. Tá získala kulisu hamburského parkoviska, aby fotografie vyžarovali vytúžený streestylový a mestský nádych. "Bolo pre nás dôležité vyjadriť pri fotení Benov osobitý štýl. S našimi idolmi nám ide vždy predovšetkým o to zdôrazniť ich vlastný štýl. Česká republika je jedným z našich prioritných trhov, preto spoliehame na Bena ako na náš prvý mužský idol a čoskoro s ním predstavíme tiež capsule kolekciu, "vysvetľuje Elena Reudenbach, Team Lead Relationship Marketing manažérka spoločnosti ABOUT YOU.

Foto: About You

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.