Levis Tailort Shop: letné indigo batika

Levis Tailort Shop: letné indigo batika

8. augusta 2020, Levis Tailort Shop, Levis, denim, batika, indigo batika, džínsy, bundy, košele, tričká

Sponzorovanej odkazy:

Viete, že nielen tento rok je letným trendom batika? Že je to casual dizajn, taký uvoľnený a bezstarostný, evokujúci životný štýl 70. rokov minulého storočia, kedy bola batika veľmi v kurze.

Batika je však technika, ktorú ľudstvo využíva už dlhé stáročia. V novom pražskom Levis Tailor Shope, Na Příkopě 6, teraz môžete zakúpiť kúsky z limitovanej kolekcie batikových látok Indigo Tie Dye pre personalizáciu.

Prírodné indigo

Všetky cool kúsky oblečenia sú zafarbené prírodným indigom klasickými ručnými technikami a pripravilo ich dizajnové štúdio Blue Print Amsterdam. Indigo je prírodné farbivo, extrahované z rastlín, a teda celkom udržateľné. Na výber je z dvoch vzorov inšpirovaných napríklad tradičným japonským farbením látok Noi Shibori. Každý kúsok je originál a dokonale sa hodí k denimu.

Nechajte si ozdobiť denimové kúsky batikou

Naši krajčíri môžu batiku aplikovať na golier, manžety aj zadnú časť našich kultových džísok, alebo ako záplaty na džínsy. V Levis Tailor Shope si tak môžete nechať pretvoriť svoje obľúbené levisové kúsky, alebo tie, ktoré ste si práve kúpili.

Batika bola, je a bude, rovnako ako iné denimové úpravy

Ľudia si upravujú a prispôsobujú svoje levisky už viac ako 145 rokov. A každý, kto žije v Levis, vie, že jeho džínsové kúsky odrážajú jeho život a sú jeho osobnými originálmi. Milovníci Levis si denne opravujú a upravujú svoje obľúbené kúsky, a tak vyjadrujú svoj autentický štýl a osobnosť.

Platforma Repair.Reimagi­ne.Recycle

Pridajte sa k našej platforme Repair.Reimagi­ne.Recycle (opraviť, upraviť, recyklovať). Vo svojich džínsoch žijeme. Niekedy tak divoko, alebo intenzívne, že to nevydrží. Niekedy si zase niečo kúpime impulzívne, a až neskôr zistíme, že to nevyhovuje nášmu štýlu, postave atď. To sa stane, ale nevyhadzujte to!

Prineste ten kúsok do niektorého z Levis Tailor Shopov a my ho opravíme, upravíme, alebo zrecyklujeme. Džínsy napríklad potrebujete len skrátiť, zúžiť, alebo z nich budú super kraťasy. Nech už je to čokoľvek, skúsime to zachrániť. Pretože najudržateľnejší prístup, ktorým sa môžete riadiť, je nakupovať rýchlo a vyhadzovať menej. Milujte svoje džínsy a žite v nich čo najdlhšie.

A preto

  • Opravujte: Dajte svojim džínsom druhý život.
  • Upravujte: Milujte to, čo nosíte a žite v tom dlhšie.
  • Recyklujte: Čokoľvek, len nie vyhodiť.

Zdroj foto: Levis

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, módni návrhári, pánske oblečenie a značky a značkové oblečenie.