Cartier a ich digi platforma Cartier Watchmaking Encounters

Cartier a ich digi platforma Cartier Watchmaking Encounters

8. mája 2020, Cartier novinky 2020, cartier, hodinky, dámske hodinky, pánske hodinky

Sponzorovanej odkazy:

V dôsledku zrušenia tohto ročníka hodinárskeho salónu Watches & Wonders spustil 27.4.2020 hodi­nársky dom Cartier webovú stránku, venovanú prezentácii svojich hodinárskych noviniek.

Tie sú tento rok v znamení nečakaných stretnutí tvarov a myšlienok, ktoré Cartier rozvíja a premieta do svojich hodinárskych kreácií.

Pasha de Cartier

Pasha de Cartier

Pasha de Cartier

Prvý model, s ktorým digitálna platforma svojich návštevníkov zoznámi, je Pasha, kultové hodinky domu, ktoré od svojho vzniku v roku 1985 prichádzajú v novej interpretácii. Svojimi výraznými kódmi a výnimočným dizajnom posúvajú hranice tradičného hodinárstva. Pasha je pre Cartier tohtoročnou hlavnou kolekciou a celosvetovo sa predstaví začiatkom septembra 2020.

Maillon de Cartier

Maillon de Cartier

Maillon de Cartier

Cartier Watchmaking Encounters predstaví tiež nové dámske hodinky Maillon, skutočný klenot v úplne novom dizajne s vysoko ženskou eleganciou; či hodinky Santos XL, rozšírenú verziu modelu predstaveného na minuloročnom salóne v Ženeve. Vždy inšpirovaný svojim vlastným dedičstvom.

Cartier Santos-Dumont

Cartier Santos-Dumont

Santos-Dumont a Tank Asymétrique

Cartier vytvoril špeciálnu limitovanú edíciu Santos-Dumont, alebo model Tank Asymétrique, ktorá je súčasťou kolekcie Cartier Privé. Aj tieto modely majú na webe svoju vyhradenú sekciu. Platforma zahŕňa aj exkluzívnu kolekciu vzácnych hodiniek, ktoré sú vo výnimočnom dialógu medzi šperkami a hodinárstvom

Cartier Tank Asymétrique

Cartier Tank Asymétrique

"Vo svetle súčasných udalostí veríme, že je dôležité zachovať interakcie s našimi klientmi po celom svete prostredníctvom rôznych kontaktných bodov a ponúknuť im možnosť zoznámiť sa s hodinárskými kreáciami domu Cartier. A práve spustenie webovej stránky Cartier Watchmaking Encounters je perfektnou integráciou do tohto prístupu. Objavením novej digitálne platformy Cartier môžu návštevníci preskúmať naše novinky, služby aj hodinársku dušu Cartier, "hovorí Arnaud Carrez, Marketing and Communication Director Cartier International.

Panthera jewellery watches

Panthera jewellery watches

Platforma s novinkami Cartier

Zdroj foto: Cartier r

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii doplnky, ostatné a šperky a hodinky.