Ako vyzerať ležérne a pritom sexy?

Ako vyzerať ležérne a pritom sexy?

27. apríla 2020,

Vďaka súčasnej situácii trávime veľa času doma. Ak chodíme von, schovávame svoje tváre za rúškami a veľa ľudí vďaka tomu, prestalo dbať o svoj vzhľad. Ale predsa nechcete doma chodiť v bielom tielku a vyťahaných trenírkach po dedovi, či v teplákoch, na ktorých sú hlavným dizajnovým prvkom vyťahané kolená a občasná zle zašitá diera, že?

Tepláky môžu byť veľmi elegantné

Tepláky môžu byť veľmi elegantné

Keď idete trochu s módnymi trendmi, iste viete, že pohodlné pánske tepláky môžu byť štýlovým kúskom, ktorý si zaslúži stále miesto vo vašom šatníku. Tepláky nie sú len pohodlným oblečením na doma. Aj hociktoré svetové celebrity sa nehanbia v značkových teplákoch vyraziť do mesta, na pravidelné pochôdzky, alebo na prechádzku so psom. Tepláky sú tak symbolom pre relaxáciu a odpočinok. Aby ste v teplákoch mohli vyraziť bez hanby do ulíc je dôležitá kvalita a štruktúra materiálu, z ktorého sú tepláky vyrobené. A predovšetkým dobrý strih, ktorý sedí. Je len na vás, akú zvolíte kvalitnú bavlnu, alebo moderné lesklé syntetické materiály, ktoré sa skvele udržujú a držia tvar.

Tielka sú na mužoch veľmi sexy

Tielka sú na mužoch veľmi sexy

Ak doplníte kvalitné tepláky modernými tielkami, získate tak pohodlný outfit na voľný čas, v ktorom sa budete nielen cítiť dobre, ale budete aj dobre vyzerať. Nenútený look chalana od vedľa je veľmi sexy. Ak chodíte občas do posilňovne, tielka vám preukážu aj ďalšiu službu, môžete v nich ukázať svoje ťažko vydreté bicepsy. Dámy neocenia len svaly, ale tiež to, že sa snažíte vyzerať dobre a starostlivo sa staráte nielen o svoje telo, ale aj svoju garderóbu. V rámci jarného upratovania vyhádžte zo skrine všetky deravé tepláky a tričká s rozličnými fľakmi a urobte si miesto pre nové kúsky do vášho šatníka.

Autorom článku je Petra Havlíková. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.