Jordan: jarná dámska športová kolekcia je funkčná a odvážna

Jordan: jarná dámska športová kolekcia je funkčná a odvážna

20. februára 2020, Jordan, dámska kolekcia, športové oblečenie

Sponzorovanej odkazy:

Nike predstavuje novú dámsku kolekciu oblečenia Jordan Women 'Flight Utility pre jar 2020. Chrbticou tejto kolekcie je dôraz na funkčnosť a práce so základnými kúskami športového oblečenia s výraznou streetwear identitou.

Nová jarná dámska kolekcia značky Jordan razí funkčnosť a odvážnosť. Vzdor a odvážnosť – archetypálny prvok kolekcie Jordan – sa tentoraz premieta aj do dámskej kolekcie. "Ženy s vášňou k športu si od nás žiadajú oveľa viac a táto nová kolekcia je oslavou vyšších štandardov, súťaživosti a nebojácneho zmýšľania. Táto kolekcia je pre všetky ženy, ktoré si veria, mieri vysoko a nebojí sa prekonávať svoje hranice, "hovorí Andrea Perez, hlavná manažérka dámskeho oddelenia značky Jordan.

Jordan Women's Flight Utility

Speváčka Teyana Taylor v novej Jordan Women 'Reversible Bomber Jacket, nohaviciach Utility Pant a kombinéze Bodysuit. Novo redefinovaný ikonický kúsok Flight Suit sa spoločne so zvyškom kolekcie inšpiruje prvkami z kolekcie Michaela Jordana z polovice osemdesiatych rokov. Tento odkaz na minulosť je stavebným kameňom pre vyjadrenie súčasných tém týkajúcich sa tela a sebavedomia. Nohavice Utility Pant a bunda Bomber Jacket pracujú s myšlienkou oversized dizajnu a čisto ženskými prvkami ako je vysoký pás, alebo kapucňa z umelej kožušiny.

Flexibilita a kombinovateľnosť

Každý kúsok novej kolekcie možno nosiť hneď na niekoľko spôsobov a dať tak priechod svojej vlastnej osobitosti – Bomber možno nosiť naopak, Flight Suit má zase sťahovací pás a skracovacie nohavice.

Prírodné farebné kombinácie

Nová farebná kombinácia je pokračovaním série značky Jordan, ktorá často pracuje s prírodnými farbami – tentoraz ide o odtiene olivovej a hnedej, ktoré kontrastujú s elektrizujúcou zelenožltou.

Všetky prvky novej jarnej kolekcie Jordan sú navrhnuté tak, aby dokázali padnúť rôznym typom postavy a väčšina z nich je k dispozícii v ázijských aj plus veľkostiach. Kolekciu oblečenia Jordan Women 'Flight Utility Apparel dostanete kúpiť od začiatku mesiaca februára 2020 vo vybraných kamenných predajniach a od 14. februára na Jordan.com, SNKRS a u vybraných predajcov po celom svete.

Zdroj foto: Jordan

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie a značky a značkové oblečenie.