Freeport Fashion Outlet Hatě pri Znojme novo s Calvin Klein Jeans

Freeport Fashion Outlet Hatě pri Znojme novo s Calvin Klein Jeans

4. januára 2020, Freeport Fashion Outlet, Hatě pri Znojme, Calvin Klein Jeans

Sponzorovanej odkazy:

Outletové centrum Freeport Fashion Outlet so sídlom v Hatích pri Znojme novo predstavuje americkú módnu značku Calvin Klein Jeans, ktorá spolu so „súrodeneckou“ značkou Calvin Klein nesie meno po svojom zakladateľovi a je typická dôrazom na detail.

Značka Calvin Klein bola založená v roku 1968, a ako už názov napovedá, pôvodne sa špecializovala len na džínsové odevy. V súčasnosti je značka zastúpená aj ďalšími modernými kolekciami oblečenia, pre ktoré je spoločný minimalizmus, zmysel pre detail a praktickosť.

Calvin Clein Jeans

Do Freeportu prichádza značka s kultovou džínsovinou. Centrum otvorilo predajňu Calvin Klein Jeans. K dispozícii bude popri oblečení ponúkať aj spodnú bielizeň Calvin Klein Underwear. Predajňa má rozlohu 320 metrov štvorcových.

"Calvin Klein Jeans presne zapadá do konceptu nášho centra so širokou paletou svetových lifestylových značiek. Predstavuje moderný unisex štýl, ktorý ponúka oblečenie, obuv a doplnky tej najvyššej kvality, "hovorí Roman Doubek, retail manažér centra Freeport Fashion Outlet.

Predajňa sa vyznačuje tým, že okrem oblečenia z minulých kolekcií ponúka aj špeciálnu outletovú produkciu, a to ako Calvin Klein Jeans, tak aj Calvin Klein Underwear. "Sme radi, že môžeme našu značku odevov uviesť práve vo Freeporte. Z našich skúseností vieme, že Outletová podoba Calvin Klein je jedným z našich najúspešnejších konceptov nielen v Česku, "uvádza Martin Kolář, obchodný riaditeľ Calvin Klein pre Českú republiku.

Meno zakladateľa

Značka nesie meno po jednom zo svojich zakladateľov, americkom návrhárovi Calvinovi Kleinovi. Ten ju spolu s Barrym Schwartzom založil v roku 1968, a ako už názov napovedá, pôvodne sa špecializovala len na džínsové odevy. V súčasnosti je značka zastúpená aj ďalšími modernými kolekciami oblečenia, pre ktoré je spoločný minimalizmus, zmysel pre detail a praktickosť.

Zdroj foto: Freeport Fashion Outlet Hatě pri Znojme

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, pánske oblečenie, spodná bielizeň a značky a značkové oblečenie.