Predvianočný Mint Market: možnosť obstarania originálnych darčekov

Predvianočný Mint Market: možnosť obstarania originálnych darčekov

13. decembra 2019, Mint Market, mint Market Brno, Mint Market Praha

Sponzorovanej odkazy:

Tie najlepšie darčeky si budú môcť nakúpiť návštevníci predvianočných dizajnových trhov MINT Market v Brne a v Prahe.

Víkend 14. – 15. decembra bude v Mosilana Hubu na Křenovej ulici patriť MINT Marketu Brno 41. O dva týždne neskôr – 21. – 22. decembra, sa bude konať skutočne tesne predvianočný MINT Market Praha 27 v Pražskej tržnici, čo z neho robí ideálnu udalosť pre všetkých darčekových oneskorencov. Vstup na obidve podujatia je zadarmo, psíky sú vítaní.

Min Market Brno

V Brne sa o dobrú náladu na trhoch postará W.DJ a Marthy DJ, labužníkov poteší gastronomické nebo. Súčasťou MINT Marketu bude výstava Móda 2.1 usporiadaná organizáciou NaZemi a otvorené ateliéry Mosilana Hubu.

Mint Market Praha

MINT Market Praha prebehne v halách č. 11 a 17 v Pražskej tržnici v Holešoviciach. DJ Radia 1 Tim Otis tu zahrá špeciálnu zostavu. Na programe bude detské divadelné predstavenie Predvianočná nočná mora Divadla Toy Machine a Vianočné putovanie s anjelmi Divadla Pruhované panenky spoločne s workshopmi Kreatívne dielne DadaDiv, Workshop výroby peračníku, #zijessrdcem od Loon, Animované príbehy a Výroba vianočných ozdôb so značkou Moss pekné veci.

Pokoj a pohoda

Preplnené obchodné reťazce s neosobnými predavačmi, tovar bez duše vyrobený za ktovie akých pracovných a ekologických podmienok, premrštené obchodné marže, ktoré idú do vrecka nadnárodným koncernom – to všetko je úplný opak MINT marketov. MINT Markety znamenajú návrat k prapôvodnej forme trhov, na ktorých tvorcovia osobne ponúkajú svoje poctivo a so srdcom vyrobené oblečenie, šperky, kozmetiku, dekorácie a delikatesy.

Návštevník si nielen nakúpi, ale užije si aj jedinečnú atmosféru blízkosti, pokochá sa zaujímavou ponukou a zažije to, čo to znamená hlasovať svojou peňaženkou. S predajcami sa môže porozprávať, dozvedieť sa príbeh jednotlivých výrobkov aj celej značky. Nákupom získa nielen krásnu vec, ale aj dobrý pocit z podpory lokálneho výrobcu.

Súhrnné informácie

Mint Market Brno 41

Mint Market Praha 27

Zdroj foto: Mint Market

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, kabelky a tašky, módni návrhári, pánske oblečenie, šperky a hodinky a topánky, obuv.