Nová klasická kolekcia tašiek LeSportsac na jeseň / zimu 2010

Nová klasická kolekcia tašiek LeSportsac na jeseň / zimu 2010

9. novembra 2010, Le Sportsac, LeSportsac, tašky, kabelky, farebné tašky, látkové tašky, trendy tašky, športové kabelky

Sponzorovanej odkazy:

S novou sezónou prichádzajú na trh ** nové modely a vzory tašiek americkej ikonickej značky LeSportsac **. Kabelky, peňaženky, cestovné kufre, obaly na notebook, kozmetické taštičky alebo tašky na športové potreby či prebaľovanie bábätiek teraz zakúpite v príjemných tlmených tónoch a módnych jesenných farbách.

Nová kolekcia ponúka ako elegantné jednofarebné varianty a konzervatívnejší vzory, tak aj pestré potlače s výraznými farebnými kombináciami. Na svoje si tak prídu milovníci klasiky i výstredných módnych úletov.

Významnou inšpiráciou jesenných mesiacov je indiánska kultúra – jej motívmi sa inšpirovalo hneď niekoľko vzorov. Novinkou v zimnej kolekcii je model Vertical overnighter – praktická a štýlová taška, podlhovastá verzia obľúbeného modelu Sidney overnighter. Kabela má vystužené lemovanie, vďaka čomu drží tvar a je preto ideálnou kabelou pre denné nosenie do práce či do školy. Ako u väčšiny kabeliek LeSportsac si môžete vybrať, či ju budete nosiť na pleci, v ruke či cez telo. V jesennej kolekcii nájdete aj ďalšie novinky, napríklad elegantnú listovú kabelku Vintage Clutch s magnetickým uzatváraním a odnímateľným pútkom na zápästie.

Všetky tašky sú vyrobené z „rip-stop“ nylonu, ktorý sa vďaka dômyselnému spôsobu tkania nepára a je nepremokavý. Zavedenou poznávacou značkou ** LeSportsac ** sa už stalo ultraľahké, kvalitné prevedenie a jednoduchá organizácia vecí v taške. LeSportsac baví a umožní vám žiť ľahko … Vyberať môžete na oficiálnom eshopu www.urbanlux.cz, v LeSportsac butiku Jam Store na adrese Rybná 2 na Prahe 1 alebo v obchodoch Pery, Destroy či HomeArt. Vybrané kúsky zoženiete aj v pražskom dizajnovom obchode Popout.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii kabelky a tašky.