Louis Vuitton odhaľuje svoju novú kampaň Travel 2019

Louis Vuitton odhaľuje svoju novú kampaň Travel 2019

21. septembra 2019, Louis Vuitton kabelky, nová kampaň, kampaň Travel 2019

Sponzorovanej odkazy:

Louis Vuitton predstavuje svoju novú kampaň venovanú umeniu cestovania, ktoré je – ako nadčasová téma – jednou zo základných hodnôt tejto značky. Kampaň ponúka odľahčenú a kreatívnu víziu vo formáte denníka z ciest.

Pod umeleckým vedením Davida Jamesa fotografom Angelo Pennettom zachytil modelky

  • Rianne Van Rompaey
  • Fei Fei Sun
  • Kit Butler

A to hneď na niekoľkých z najúchvatnejších miestach vo Vietname – od zátoky Ha Long po mesto Ninh Binh s jeho úžasnými chrámami. Na takomto evokatívnom pozadí každý snímok dokonale vystihuje čaro a pokoj týchto miest a ducha cestovania, ktorý je tu reprezentovaný tými najikonickejšími modelmi z kolekcie koženého tovaru Louis Vuitton.

Medzi ikonami, ktoré sa objavia v kampani, sú

  • legendárna kabelka Steamer
  • najnovšie shopper On The Go shopper
  • Alma v koži Epi
  • kabelka Petite Malle z kolekcie New Classics

Nadčasová kampaň

Kampaň, ktorá pôsobí, ako keby stála mimo čas, vyzdvihuje dôležitosť snov a úniku z reality – dvoch hlavných hodnôt, na ktorých je postavená značka Louis Vuitton. Umenie cestovania je pozvánkou k impulzívnemu odchodu – či k všímaniu si tých najdôležitejších vecí v živote.

Majestátna, modernou civilizáciou nedotknutá krajina na snímkach Angela Pennetta a styling Frans Burns zachytávajú element večnosti, ktorý je prítomný v každom okamihu. Kampaň bude mať premiéru v októbrových vydaniach najväčších medzinárodných časopisoch , a bude pokračovať druhou časťou v novembrových vydaniach.

O značke Louis Vuitton

Už od roku 1854 prináša Louis Vuitton svetu dizajn, v ktorom sa snúbi inovácia a štýl s kvalitou. Aj dnes zostáva značka verná duchu svojho zakladateľa Louisa Vuittona. Ten, vďaka svojej batožine, taškám a doplnkom pre cestovateľov, ktoré boli rovnako elegantné ako praktické, je považovaný aj za zakladateľa filozofie, umenia cestovania '.

Už od dní Louisa Vuittona sa s príbehom značky spája odvaha. Verná tomuto odkazu značka Louis Vuitton pravidelne pozýva architektov, umelcov a dizajnérov k spolupráci na kolekciách ready-to-wear, topánok, doplnkov, hodiniek, šperkov a papierového tovaru. Dokonalá kvalita produktov Louis Vuitton je dôkazom starostlivosti, ktorú značka venuje spracovaniu.

Zdroj foto: Louisvuitton.com

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii cestovanie a dovolenky a značky a značkové oblečenie.