Two Danes: Lichotivé strihy v plus size

Two Danes: Lichotivé strihy v plus size

27. júla 2019, oblečenie, Nila, Two Danes, dámske oblečenie, plus size

Sponzorovanej odkazy:

Kto hovorí, že ženy plnších tvarov sa nemôžu obliecť štýlovo, šik, farebne, alebo napríklad zvodne? Alebo pohodlne bez toho, aby oblečenie pripomínalo čosi neforemné? Ak aj vy patríte medzi majiteľky sexi kriviek, nenechajte svojej pozornosti ujsť značku Two Danes, ktorá všetky mýty ohľadom obliekania „baculiek“ dokonale borí tým najlepším možným spôsobom – dokonalými kúskami v plus size veľkostiach.

Dánsky plus size štýl

Značka Two Danes pochádza z dánskej Kodane, kde vznikla už v roku 1982 ako rodinný podnik. A jej poslanie bolo od začiatku jasné – vytvárať oblečenie, ktoré bude pohodlné pre ženy všetkých možných tvarov. Modely vychádzajú zo škandinávskeho minimalizmu, ale okorenené sú hrou sýtych farieb a neprehliadnuteľných potlačí. Aby zostali verné odkazu značky, na prvom mieste je kvalita oblečenia, lichotivé strihy a nadčasovosť jednotlivých kúskov, aby dokázali robiť radosť dlhé roky.

Pohodlie na prvom mieste

Poznávacím znakom spoločným pre každý z modelov značky Two Danes je pohodlie. To vyžaruje ako z voľných strihov lichotiacich nielen ženám kyprejších tvarov, tak ho podporuje aj voľba materiálov. U tých prevažuje bavlna, konope, ľan či vlna. Rôznorodosť materiálov sprevádza tiež pestrosť farieb a potlačí. Nájdeme tu kúsky v decentných, zemitých tónoch béžovej, sivej a hnedej, klasiku v podobe čiernej a bielej, ale aj výraznejšie modely. Obliecť sa tak môžete do fuchsiových šiat, dvojfarebnej košele v bielej a modrej, ktorá sa dá zároveň využiť aj ako tunika či šaty, alebo kockovaný top.

Základy šatníka

Návrhári značky Two Danes vedia veľmi dobre, že nadčasovosť oblečenia nie je nuda, ale naopak ponúka nekonečné možnosti pri ich kombinovaní. Preto nájdete v kolekcii Two Danes ako jednoduché, základné kúsky, tak aj zaujímavejšie a odvážnejšie modely, ktoré budú dohromady vytvárať pôsobivé outfity. Nechýba tu biela košeľa a čierny kardigan, k čomu môžete pridať napríklad prúžkované nohavice. Kockovanú košeľu potom skvelo doladia jednoduché čierne menčestrové nohavice.

Foto: Nila

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.