Nové slnečné okuliare Cartier

Nové slnečné okuliare Cartier

10. júna 2011, Cartier, Cartier slnečné okuliare, slnečné okuliare, luxusné slnečné okuliare

Sponzorovanej odkazy:

Panther de Cartier slnečné okuliare, limitovaná edícia pre ženy je niekedy zmyselná a inokedy hravá, svojou prítomnosťou udáva elegantný dizajn a naopak panteri dodávajú exkluzívnosť modelov. Hovoríme o úchvatnom doplnku vo farbe Champagne-zlatej alebo platinovej farbe. Estetika prevedenia okuliarov je veľmi ženská v pozoruhodnej harmónii a vo vysokom umeleckom spracovaní. Tým zostáva Cartier stále vzácny a jedinečný.

Slnečné okuliare Santos-Dumont, limitovaná edícia pre mužov

Model prekypujúci energiou: klasický symbol kolekcie Santos v podobe skrutky je znakom rozprávajúcim a symbolizujúcim históriu domu Cartier. Potvrdzuje umenie a cit Cartiera k modernosti, smelosti a potvrdzuje priekopníckeho ducha značky od začiatku 20. storočia. V dnešnom modeli je skrutka jasným estetickým motívom predstavujúcim mužskú symboliku. Letecký tvar, ktorý je zároveň moderný aj klasický. Detaily, kde technika ide ruka v ruke s eleganciou. Asertívna sila, uznávaná forma, predvádzaná diskrétnou formou s eleganciou hodnou znalca, hladké farebné skrutky – symbol zbierky Santos de Cartier – na matnom-kefkovitom kove. V strede okuliarov je možnosť slobodnej voľby nosiť s, alebo bez detailu zo žraločej kože. Vitalita a priekopnícky duch sú symbolom tohto modelu, ktorý ponúka Cartier- zaručená ochrana proti slnku, odolnosť a sklo, ktoré sa mení podľa intenzity svetla, v interiéri i vonku. Spojenie precíznej prísnosti a odbornej znalosti viedli k vytvoreniu krásy tohto modelu, ktorý sa stal jedným z najväčších klasikov Cartier.

Wooden Santos de Cartier, slnečné okuliare v kombinácii so vzácnym drevom pre mužov

Mužný model viac ako inokedy, vyznačujúci sa energiou a štýlom. To sú chrakteristické rysy modelu Wooden Santos de Cartier. Unikátna hybnosť vďaka novej obdĺžnikovej forme. Verné prvky Cartier, ktorých viditeľnosť je zrejmá na prvý pohľad, a to vďaka hre vytvorenej kontrastom medzi brúseným kovom a kovom hladkým. Pocta plodného priateľstva medzi Cartierom a pilotom Albertom Santos-Dumontom, pre ktorého boli v roku 1904 vytvorené prvé náramkové hodinky Cartier. Odvážnou kombináciou vložením vzácneho dreva, Bubinga a Tulipwood Virginie, vytvoril Cartier dva rozdielne svety: jeden – čierny a červený – vytvorený pre akciu, druhý – tmavošedý a béžový – predstavujúci jemnú eleganciu pre mužov.

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Ostatní. Článok nájdete v kategórii slnečné okuliare.