Levi's x Justin Timberlake spolu: nová unikátna pánska kolekcia

Levi's x Justin Timberlake spolu: nová unikátna pánska kolekcia

21. novembra 2018, džíny, Levi's, Justin Timberlake, pánská kolekcia, limitovaná kolekcia

Sponzorovanej odkazy:

Kolekcie celebrít pre populárne odevné značky sa takmer vždy stretávajú s úspechom. Nie inak je tomu aj pri spolupráci Levi's x Justin Timberlake, ktorá uzrela svetlo sveta tento rok v októbri. Spoločná kolekcia nesie názov „Fresh Leaves“ a svoj podiel na vydarenom dizajne jednotlivých kúskov nesie bezpochyby aj fakt, že Justin je fanúšikom značky už od detských rokov. Svoj vzťah k značke potvrdil už v minulom roku, kedy sa postaral o model džísky k jej 50. narodeninám a zároveň v spolupráci s Levi's vznikla kolekcia pre jeho turné.

Spojenie dvoch ikon

Herec, spevák a desaťnásobný držiteľ ceny Grammy bol pre Levi's bezpochyby správnou voľbou. Nielen, že džínsy tejto značky nosil už ako malý, ale zároveň považuje oblečenie za dôležitú súčasť muzikantského života. „Táto spolupráca je v podstate potvrdením, že detské sny sa plnia,“ hovorí a dodáva: "Oblečenie je pre tvorivý proces a výkon muzikanta rovnako dôležité ako samotná hudba. Táto kolekcia je mojím pokusom o zdieľaní niektorých zážitkov. "S kolekciou Justinovi pomáhal celý tím návrhárov a spoločne pracovali ako v Eureka Innovation Lab, tak aj v archívoch značky. Výsledkom ich snaženia je tak dvadsať kúskov, ktoré populárny strih, farby a tvary pretavujú do novej, modernejšej podoby.

Klasika v novom

Kolekcia Fresh Leaves stavia na tom, že ľudia nedajú dopustiť na svoje obľúbené a ikonické kúsky značky Levi's, ale pritom chcú niečo nové. Zároveň vie, že zákazníci túžia po kvalite. Limitovaná kolekcia preto ponúka obľúbené strihy, ktoré sú remeselne spracované z prémiových materiálov. Medzi nimi nájdeme napríklad plátno, flanel, šerpovinu a v hlavnej úlohe samozrejme denim. Celý rad je ladený do streetového a uvoľneného štýlu, ktorý je vlastný ako samotnej značke, tak aj Justinovi.

Oblečte sa do výnimočnosti

Jedným z kľúčových kúskov tejto línie sú džínsy 501® Slim Taper. Patria do populárnej série „päťstojedničiek“, ale odlišné sú tým, že tieto sú inšpirované štýlom Justina Timberlakea. Za pozornosť ďalej stoja maskáčové džísky, ktoré sa pýšia potlačou z najnovšej digitálnej laserovej technológie FLX. Ak si prajete mať niektorý z kúskov od Justina v šatníku, môžete ich od októbra nakúpiť vo vybraných Levi's® Storm a na Levi.com.

Foto: Levi's

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana Krajčová. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.