Lindex v boji proti rakovine prsníka

Lindex v boji proti rakovine prsníka

27. septembra 2018, Lindex, Lindex Pink, rakovina prsníka

Sponzorovanej odkazy:

Lindex tento rok v októbri spojí sily so svojimi zákazníkmi pre podporu boja proti rakovine prsníka.

Prostredníctvom niekoľkých produktov a vybraných doplnkov, navrhnutých pre túto kampaň, bude Lindex získavať peniaze na podporu výskumu liečby rakoviny a zvýšenie povedomia o ochorení rakoviny prsníka.

"Podporou boja proti rakovine prsníka sa zaoberáme už mnoho rokov. Ženy sú v spoločnosti Lindex všetkým a táto choroba bohužiaľ postihuje mnoho z nich. Chceme pre podporu tohto projektu urobiť všetko, čo bude v našich silách, a teší nás, že naši zamestnanci a zákazníci sa nadšene chcú zapojiť a pomáhať, "hovorí Susanne Ehnbåge, výkonná riaditeľka spoločnosti Lindex.

Ružová stužka

Lindex je od roku 2003 hrdým partnerom kampane Ružová stužka, do ktorej sa zapájajú zamestnanci aj zákazníci. S odhodlaním a hrdosťou spoločnosť Lindex zvyšuje povedomie o rakovine prsníka. Spolu so svojimi zákazníkmi doteraz na výskum rakoviny prispela sumou 12,9 milióna EUR.

Výťažok pre výskum rakoviny

V tomto roku Lindex venuje 10% z predajnej ceny vybraných doplnkov na výskum rakoviny. Firma Lindex tiež navrhla špeciálny náramok a tašku a výnosy z ich predaja budú kompletne venované na výskum rakoviny prsníka. V Českej republike poputuje výťažok organizácii „Aliancia žien, projekt Bellis – mladých pacientiek s rakovinou prsníka“.

Lindex Pink bude v predajniach Lindex a online na lindex.com od 1. októbra 2018.

Zdroj foto: Lindex

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Pavla Jelínková. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie, doplnky, ostatné a značky a značkové oblečenie.