Be young and primitive! / Kolekcia YOUNG PRIMITIVE jar-leto 2011

Be young and primitive! / Kolekcia YOUNG PRIMITIVE jar-leto 2011

18. mája 2011, Young Primitive, YOUNGPRIMITIVE, young Primitive tričká, tričká s potlačou, tričká s dizajnom

Sponzorovanej odkazy:

V záplave mainstreamových značiek vás vždy poteší, keď nájdete niečo, čo sa dostatočne líši a navyše je to nápadité a vtipné. Presne taká je pre mňa aj značka Young Primitive, ktorá hoci je na trhu už nejaký ten rok a je čím ďalej tým úspešnejšia, stále si drží akýsi punc jedinečnosti a byť „mladým primitívom“ ešte stále niečo znamená. Znamená to, že vám nestačí kúpiť si tričko s veľkou fajkou na hrudi, ale že pozeráte na oblečenie ako na priestor pre vyjadrenie svojho postoja, či ako na formu komunikácie s okolím. A naviac, ak patríte medzi tých, ktorí radi nechajú ostatných popremýšľať nad myšlienkou alebo oznámením toho, čo máte na hrudi, potom sú tričká a dnes už aj iné produkty YOUNGPRIMITIVE to pravé.

Pamätám si, keď som sa osobne so značkou YOUNGPRIMITIVE zoznámila ja, písal sa rok 2006 a tričká s banánom „Which way?“ či „Superman is dead“ boli hitmi v kruhu mojich priateľov. Týpek s lietadielkom ako Venca Chládek bol vidieť na každom stĺpe či dopravnej značke od Prahy až do Brna. A to všetko presne sedem rokov po tom, čo si tvorca značky a autor väčšiny designov Filip Urban (známy ako ef) vytvoril webové stránky, na ktoré umiestňoval svoje prvé „primitívne“ výtvory.

Dnes YOUNGPRIMITIVE ponúka ďaleko viac než len tričká. Vtipné designy nájdete na mikinách, kabelkách a ďalších doplnkoch, k originálnemu dizajnu vám tiež yp zaručí vysokú kvalitu každého produktu. Môžete si byť tiež istí individuálnym prístupom, pretože od každého dizajnu sa vyrába obmedzené množstvo kusov. Ku každej objednávke vám tiež automaticky zabalia malý darček vo forme sady nálepiek, prípadne odznakov, visačiek, atď. Domov k vám potom dorazí balíček v originálnej yp krabici.

Najlepšie však značku YOUNGPRIMITIVE vystihujú slová samotných autorov:

„Snažíme sa, aby yp fashion bolo niečo viac, než len prázdny názov značky na tričku. Chceme naďalej rozširovať túto komunitu ľudí, ktorí sa cítia byť súčasťou a radi by tak reprezentovali snahu a myšlienky mladých primitívov a to je byť svoj, rešpektovať a uznávať ostatných, nebyť pasívny, vymýšľať, tvoriť, premýšľať … skrátka pomáhať budovať lepší svet. “

Ukážky z kolekcie YOUNGPRIMITIVE jar-leto 2011

zdroj: http://youngprimitive.cz/

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Beáta B.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.