Pánske košele 2011: Gant, Blažek, Olymp, AMJ aj Armani

Pánske košele 2011: Gant, Blažek, Olymp, AMJ aj Armani

19. mája 2011, košele, pánske košele, jar 2011, Gant, Blažek, Armani, Olymp, AMJ

Sponzorovanej odkazy:

Košele sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou pánskeho šatníka. Niektorí muži ich nosia každý deň, napríklad kvôli práci, iní si ich obliekajú občas. Určite sa ale vyplatí ich v skrini niekoľko mať. Košele ponúkajú rovnaké pohodlie ako tričká, ale na rozdiel od nich, vyzerajú elegantnejšie a muži v nich pôsobia veľmi upravene a štýlovo. Prvým krokom k úspechu je vybrať košeľu módnu a hlavne dobre sediacu. Ponuka na našom trhu je naozaj obrovská a pre ľahšiu orientáciu vám prinášam prehľad košieľ, ktoré ponúkajú obľúbené značky AMJ, Blažek, Gant, Olymp a Armani.

Košele moderných strihov aj farieb ponúka značka Gant. Nebojte sa na jar odviazať a smelo sa oblečte do košele s farebnými prúžkami alebo pestrými kockami. Pre stále teplejšie dni sa hodí mať v skrini okrem košele s dlhým rukávom i tú s kratším, ktorú v lete plne využijete. Pre ležérny look môžete zvoliť košeľu s ohrnutými rukávmi.

Spoločnosť Olymp ponúka okrem iného košele v nádherných pastelových farbách, ako je svetlo modrá alebo trendy ružová. Tieto odtiene sa budú na slnkom opálenej pleti v lete skvele vynímať a s nimi tak docielite naozaj supermoderného lo­oku.

Veľmi elegantné košele skôr tlmených farieb ponúka značka Blažek. Jedná sa o naozaj kvalitné a luxusné kúsky, ktoré skvele zapadnú do každého obleku a pristanú každému mužovi. Ich výhodou je výborná kombinovateľnosť, napríklad s najrôznejšími farbami kravát.

V podobnom duchu sa nesie aj jarná kolekcia značky Armani, ktorú netreba dlho predstavovať. Farby v nej nie sú príliš výrazné a skôr stavia na nesmrteľnú klasiku v podobe šedej, bielej a modrej. Napriek tomu tieto košele nepôsobia v žiadnom prípade nudne, potrebný šmrnc im dodá zaujímavé lemovanie alebo napríklad kockovaný vzor. V tejto kolekcii nájdeme ako košele s dlhými rukávmi vhodné do obleku, tak aj košele s krátkymi rukávmi, ktoré skvelo využijete na voľný čas.

Veľmi rozšírená a obľúbená značka AMJ myslí naozaj na všetko. V ich ponuke nájdete košele jednofarebné, tkané, športové, ale aj tie v nadmerných veľkostiach a zvoliť si samozrejme môžete aj variantu košele s krátkym rukávom. Mnohí iste ocenia aj širokú ponuku kravát, ktorými môžete košeľu doplniť.

Perfektne padnúca a trendy košeľa vám pomôže k tomu, aby ste vyzerali či elegantne, alebo ležérne. V takýchto košeliach pôsobia muži štýlovo a upravene, a presne to nás, ženy zaujme.

Zdroje: shopstyle.co.uk, blazek.eu, istockphoto / Thinkstock, www.kosilekravaty.euwww.menswearstore.co.uk

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Jana K.. Článok nájdete v kategórii pánske oblečenie.