Puma ladí na jar a leto s En Pointe

Puma ladí na jar a leto s En Pointe

27. marca 2018, Puma, kolekcia En Pointe, abmassadorky, Selena Gomez, Cara Delevingnová, dámska móda

Sponzorovanej odkazy:

Mysleli ste si, že tenisky nemôžu snúbiť eleganciu a šport zároveň? Jedinečnú obuv PUMA kolekcie En Pointe, ktorá je toho dokonalou ukážkou, môžete vidieť na talentovaných ambasadorkách. Tvárami nie je nikto iný, než speváčka Selena Gomez a modelka Cara Delevingnová.

Topánky inšpirované svetom baletu

Puma pokračuje v sezóne jar/leto 2018 v zámere podporovať svet žien a motivovať ich v ich osobnom raste. V spolupráci s tanečnicami newyorského baletu vytvorila očarujúcu kolekciu dámskej módy En Pointe. Tá je určená pre sebavedomé a nezávislé ženy, ktoré si idú za svojimi snami.

Estetická, funkčná aj praktická

Vyzerať dobre? A čo takto sa tiež dobre cítiť? S kolekciou En Pointe je to možné. Je totiž nielen rafinovane ženská, ale súčasne funkčná a praktická. Inšpirácia svetom baletu sa premieta predovšetkým v rovných líniách, flexibilite, vrstvení a saténovom vzhľade. Farebne prevažujú trendy pastelové tóny, ako sú odtiene púdrovo ružovej a prírodné sivo-béžovej.

Cára alebo Selena?

Štýlovo riešené Phenom Satin En Pointe, ktoré nosia Selena Gomez, poskytujú maximálne pohodlie vďaka vysoko strihanému ponožkovému dielu a ultraľahkej podrážke, tlmiacej nárazy. Elegantným detailom je sieťovaný prestrih v okolí členku, alebo saténové šnúrky pripomínajúce baletné stuhy. Muse Satin En Pointe, ktoré obúva Cara Delevingnová, pôsobia o niečo športovejšie. Jemné ženské prvky im prepožičiava saténový vrchný materiál a elastické „šnurovacie“ pásky. Vyberiete si podľa vzhľadu štýlových tenisiek, alebo podľa vkusu svojej favoritky?

Buďte svojská, buďte odvážna

Jedinečnú obuv, určenú nielen pre zasnené ženy a dievčatá, môžete čoskoro získať v týchto predajniach. Phenom Satin En Pointe bude možné zakúpiť v predajniach A3 Sport, Queens a Espace Sport. Muse Satin En Pointe dostanete v FRESHLABELS, Espace Šport a Brand24. Zaobstarať ju je možné už teraz v Puma Store Palladium a na e-shope Puma.com.

Zdroj foto: Puma

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Vendula Jelínková. Článok nájdete v kategórii topánky, obuv.