Dámske kožené nohavice, trúfnete si?

Dámske kožené nohavice, trúfnete si?

28. apríla 2011, dámske kožené nohavice, nohavice z kože, kožené oblečenie, Balmain

Sponzorovanej odkazy:

Už v niekoľkých článkoch na Luxurymagu ste si mohli prečítať o rôznych typoch koženého oblečenia. Uviedli sme kožené sukne, kožené bundy aj kožené doplnky. To je len dôkazom, že sezóna jar / leto 2011 koženej móde praje!

Z každej kolekcie módnych návrhárov vzíde nejaký fashion trend – raz sa nosia topánky na platforme, inokedy sú v móde kožuchy. Kožené výrobky sú však stálicou módneho priemyslu. Sú úplne nadčasovým prvkom, ktorý najskôr nikdy nevyjde z módy.

Tento článok bude zameraný na dámske kožené nohavice, lebo nohavice z kože budú jedným z naozaj výrazných prvkov sezóny. Na trhu sa navyše objavujú horúce novinky – medzi ne patria najmä kožené legíny, alebo športové kožené nohavice.

Kožené legíny oživia každý outfit!

Ak nie ste práve zástancovia klasických kožených nohavíc, môžete vyskúšať kožené legíny. Vyzerajú zmyselne a ľahko sa kombinujú. Navyše s nimi budete hviezdou nejedného večierka. V móde sú výrazné farby, a tak nie je od veci poohliadnuť sa po farebných nohaviciach.

Balmain – štýl, kvalita a luxus

Velikáni značkovej módy ponúka dobre padnúce kožené nohavice s prepracovanými detailami. Značka Balmain zvolila v kolekcii jar / leto 2011 moderné úzke strihy. Tak, ako modelky v septembri na módnych mólách v oslnivých kombináciách, môžete aj vy v kožených nohaviciach Balmain rozsvietiť bežné dni. Čierne úzke kožené nohavice oblečte do práce a na večierok zvoľte odvážnejšiu striebornú variantu.

Športové kožené nohavice

Priaznivcov športového štýlu iste poteší, že kožené nohavice zoženiete vo voľnom strihovom prevedení, a to jednak so zníženým vysoko moderným sedom alebo v rýdzo športovom prevedení.

Pri výbere sa riaďte predovšetkým svojim pocitom. Nie je záruka úspechu trpieť v úzkych kožených nohaviciach, keď by ste sa príjemnejšie cítila vo voľnejšom ležérnom štýle, ktorý môže vyzerať rovnako efektne a sexy.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.shopstyle.com , Thinkstock

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Martina B.. Článok nájdete v kategórii dámske oblečenie.