Oblečenie a topánky Umbro alebo futbalová klasika

Oblečenie a topánky Umbro alebo futbalová klasika

2. mája 2011, bundy, tričká, tielka, mikiny, nohavice, šušťáková tepláková súprava, módne doplnky, šiltovka, ponožky, opasky, čiapky, futbal, kolíky, Umbro, športové značky, športové oblečenie, športová obuv, kopačky, sálovky, Lisovky, turfu, botasky

Sponzorovanej odkazy:

O značke Umbro počul určite každý futbalový fanúšik, či už v súvislosti s jeho obľúbeným tímom či jeho rivalmi. Aby tiež nie, značka Umbro je jednou z najstarších športových značiek, ktorá sa zaoberá výrobou futbalového vybavenia. Bola založená mladučkým Haroldom Humphreys už roka 1924 v anglickom meste Wilmslow a vtedy ešte niesla názov Humphreys Brothers. Svoj znak veľkého dvojitého diamantu, ktorý sa stal veľmi populárny, si značka Umbro zachováva už od šesťdesiatych rokov dvadsiateho storočia. V dnešnej dobe je značka Umbro pod záštitou značky Nike a predáva svoje produkty v desiatkach krajinách sveta. V Českej republike nájdete predajne Umbro napríklad v obchodnom centre Chodov v Prahe, vo Vaňkovce v Brne, v Olympii alebo vo Future v Ostrave. Široký výber produktov značky Umbro je samozrejme aj na mnohých internetových slovenských či zahraničných e-shopoch.

Dalo by sa povedať, že značka Umbro je značkou úspechu. Prvým tímom, ktorý začal Umbro obliekať bol futbalový veľkoklub Manchester City, ktorý bol roku 1934 pri finále FA Cupu vo Wembley celý oblečený v Umbre. Ďaľším víťazom FA ​​Cupu, ktorý bol oblečený v Umbre je anglický Tottenham Hotspur. Celtic Glasgow bol oblečený v Umbre, keď ako prvý britský klub vyhral Európsky pohár. Keď Manchester United vyhral takzvaný trebl (vyhral Premier League, Anglický pohár a Ligu majstrov) bol taktiež oblečený v Umbre. Brazília, ktorá bývala špičkou futbalu vyhrala štyrikrát Majstrovstvá sveta oblečená v Umbre. A dnes značka oblieka napríklad hviezdnu futbalovú reprezentáciu Anglicka.

Topánky Umbro – botasky, Lisovky, turfu, sálovky, kolíky, …

Veľmi obľúbená športová obuv značky Umbro nemá až tak dlhú tradíciu. Značka sa ako prvá zamerala predovšetkým na výrobu dresov, kraťasov, ponožiek a s topánkami vyrazila na trh až roku 1985. Táto obuv bola oveľa lacnejšia než napríklad obuv konkurenčného Adidasu, a preto sa stala veľmi rýchlo populárnou. Dnes sa značka zameriava na predaj obuvi, ktorá je určená pre každý šport, ale je možné ju využívať aj pri bežnom nosení. Najväčšie percento Umbro obuvi zaujímajú rôznorodé kopačky, ktoré sú robené špeciálne pre hráčov futbalu. Táto obuv sa vyrába z tých najkvalitnejších materiálov a zaručí vám dlhú životnosť a maximálny komfort. Je ľahká, kvalitná a pohodlná.

Oblečenie Umbro

Táto anglická klasika má široký výber pánskeho, dámskeho aj detského oblečenia. Vo svojej ponuke má bundy, nohavice, mikiny, súpravy, tričká aj módne doplnky. Bundy značka Umbro vyrába do každého ročného obdobia a do každého počasia. Sú veľmi priedušné a využijete ich pri každej príležitosti. Stačí si len vybrať podľa toho, či dávate prednosť skôr športovému alebo konzervatívnejšiemu štýlu. Nohavice Umbro sú určené predovšetkým pre športovanie, ale aj pre voľný čas. Môžete ich mať – krátke, trojštvrťové alebo dlhé. Mikiny vynikajú svojim dokonalým dizajnom. Sú určené pre všetkých, ktorí majú radi funkčné mikiny z príjemného materiálu. Tričká športového štýlu Umbro si obľúbia aj pôžitkári gaučingu, pretože sú veľmi pekné a majú šmrnc. Umbro vám ponúka polo tričká, tielka a tričká s dlhými aj krátkymi rukávmi. V ponuke značky Umbro nesmie chýbať ani populárne a v detstve nenávidené šušťákové teplákové súpravy, ktoré môžete využiť ešte tento rok na jar 2011! A čo sa týka módnych doplnkov Umbro, môžete si vyberať z bohatej škály tašiek, batohov, peňaženiek, čiapok, šiltoviek, opaskov, ponožiek, potítok, …

Zdroje: www.bigfotbal.cz www.xmode.cz

Sponzorovanej odkazy:

Autorom článku je Hedvika F.. Článok nájdete v kategórii značky a značkové oblečenie.